Jamie Dornan zrobił coś DZIWNEGO z owłosieniem łonowym. Christian Grey by tego nie wymyślił...

To musiało boleć!
Jamie Dornan zrobił coś DZIWNEGO z owłosieniem łonowym. Christian Grey by tego nie wymyślił...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_jamie_dornan_/)
24.01.2018

Do premiery kolejnej części filmowych przygód Christiana Greya i Anastazji Steele pozostały już tylko dni. Nic więc dziwnego, że odtwórcy głównych ról stają się coraz bardziej aktywni w mediach - udzielają wywiadów, bywają na ściankach i na wszelkie możliwe sposoby podgrzewają atmosferę wokół tej produkcji. Czasami opowiadając naprawdę dziwne historie.

Tak jak Jamie Dornan, który gościł ostatnio w popularnym brytyjskim talk show „The Graham Norton Show”. 35-letni aktor, pomimo początkowych wątpliwości, zdecydował się ujawnić publicznie najbardziej wstydliwe zdarzenie ze swojego życia intymnego. Jak twierdzi, długo bił się z myślami, czy to najlepszy pomysł, ale postanowił pójść na żywioł.

Wspomnienie dotyczy wydarzeń sprzed 20 lat. Nastoletni Brytyjczyk bardzo chciał zaimponować dziewczynie swoim bujnym owłosieniem łonowym

Zobacz również: O tych piosenkach z „Nowego oblicza Greya” mówią dziś wszyscy. Będą hitami?

 

Jamie Dornan

źródło: YouTube / The Graham Norton Show

Problem w tym, że jeszcze go nie miał. Jamie twierdzi, że w wieku 15 lat jego łono było niemal całkiem gładkie. Podobnie jak reszta ciała. Włosy miał tylko na głowie. To dość krępujące dla chłopaka, który grał w szkolnej drużynie rugby i chciał czuć się bardzo męsko. Kiedy został zaproszony na dużą imprezę w gronie rówieśników, postanowił, że tym razem pokaże, na co naprawdę go stać.

„Pójdę na tę imprezę, może spotkam fajną dziewczynę, ona zgodzi się na coś więcej… Wtedy wpadłem na dziwny pomysł. Nożyczkami obciąłem sporo włosów z głowy. Czarnych i kręconych. Wyciągnąłem klej i przytwierdziłem je wokół mojego małego przyjaciela - wspomina w wywiadzie.

Zadowolony z siebie Jamie udał się na zabawę i wtedy wydarzyło się najgorsze.

Zobacz również: Filmowy Christian Grey BEZ TAJEMNIC: Jamie Dornan, jakiego nie znacie! (10 FAKTÓW)

 

Jamie Dornan

źródło: YouTube / The Graham Norton Show

„Udało mi się pocałować dziewczynę i namawiałem ją, żeby zeszła trochę niżej. Oczywiście bez zmuszania jej do czegokolwiek. To się niestety nie wydarzyło” - wspomina. Jamie nie uznaje tego jednak za swoją porażkę. „I całe szczęście, że nic z tego nie wyszło, bo kiedy wróciłem do domu i zajrzałem do majtek - wyglądało to strasznie - twierdzi. Doklejone owłosienie łonowe zmieniło swoje położenie.

Aktor wyznał również, że usuwanie włosów z krocza było wyjątkowo bolesnym doświadczeniem. Możemy to sobie tylko wyobrazić. Zaschnięty klej na jednej z najbardziej wrażliwych na dotyk części ciała nie brzmi zbyt przyjemnie.

Szczyt kompromitacji? Nie dla faceta, który dziś uważany jest za symbol seksu. On może sobie na to pozwolićZobacz fragment wywiadu na ten temat >>>

Zobacz również: Tak wygląda pierwszy taniec Anastasii i Christiana w “Nowym obliczu Greya”!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 22:23
On mi się kompletnie nie podoba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2018 11:02
ma w sobie cos odpychajacego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 13:35
On jest bardzo zabawny, lubię gościa. A jako Grey no cóż, dla mnie jest najprzystojniejszym facetem na tym ziemskim padole :) Zjadłabym go!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 11:38
Jamie Dornan jest Irlandczykie droga redakcjo...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 11:37
Chory
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo