Miley Cyrus wzięła ślub?!

Zagraniczne media donoszą, że celebrytka powiedziała „tak”.
Miley Cyrus wzięła ślub?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mileycyrus/?hl=pl)
17.01.2018

Co jakiś czas pojawiają się doniesienia na temat związku Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem. Na portalu brides.com czytamy, że z nieujawnionego źródła wynika, jakoby para niedawno zawarła związek małżeński podczas wakacji w Byron Bay w Nowej Południowej Walii (stan w Australii – przyp. red.). To podobno szczególne miejsce dla celebrytów.

Nie są to jednak pierwsze doniesienia na temat ślubu Miley i Liama. „NW magazine” pisał, że miał on miejsce w ubiegłego sylwestra. Mówi się, że uroczystości ślubne odbyły się w San Diego, gdzie zgromadzili się również najbliżsi Miley i Liama. Ale jeszcze wcześniej pojawiły się pogłoski dotyczące zaobrączkowania pary. Na trop wpadli fani, którzy uważali, że Cyrus i Hemsworth są małżeństwem od lipca 2016 r. Podobno na Instagramie Miley zamieściła zdjęcie przedstawiajace obrączkę ślubną na swojej dłoni zamiast pierścionka zaręczynowego.

W końcu sama Miley postanowiła interweniować i zaprzeczyć plotkom. We wrześniu 2017 powiedziała, że ma dopiero 24 lata i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Dodała też, że nie wyobraża sobie małżeństwa. Jednak od tego czasu minął rok i wszystko mogło się zmienić. Ostatnie pogłoski mogą być prawdziwe i wskazuje na to kilka szczegołów. Po pierwsze związek Miley i Liama na nowo nabrał rumieńcow w sylwestra 2015 r. w Byron Bay. Co ciekawe rodzice Miley obchodzą swoją rocznicę 29 grudnia. Niewykluczone, że ona i Liam wzięli pod uwagę te ważne dla nich daty i postanowili wziąć ślub w okresie Nowego Roku.

Myślicie, że to prawda?

Źródło: brides.com

Zobacz także: Miley Cyrus: Od słodkiej nastolatki do wampa (Wygląda lepiej?)

 

My little angel and I.

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

Happy valentines

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

Life is way cooler in cartoon.

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 18.01.2018 10:38
ten artykuł nie ma sensu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.01.2018 20:59
W końcu zaczęła wyglądać normalnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo