Łukasz Nowicki został ojcem! Jego córka będzie miała nietypowe imię

Ładne?
Łukasz Nowicki został ojcem! Jego córka będzie miała nietypowe imię
Fot. KAPiF
15.01.2018

Nowy rok ledwie się zaczął, a już mamy wysyp znanych maluchów. Niedawno na świat przyszło drugie dziecko Doroty Szelągowskiej. Co ciekawe, tego samego dnia urodził się także potomek jej byłego partnera – Adama Sztaby. Teraz z kolei okazuje się, że szczęśliwym tatą po raz drugi został Łukasz Nowicki.

Jego żona, Olga Paszkowska, urodziła córeczkę. O ciepłym powitaniu, które czekało na nią i bobasa w domu, opowiedziała w jednym z wywiadów. Po powrocie ze szpitala czekali na nich przyrodni bracia dziewczynki oraz oczywiście dumny tata - czytamy na fakt.pl. Z kolei szczęśliwa mama wyznała: - Razem z mężem rozpoczynamy nową, fascynującą przygodę, jaką będzie wychowywanie córki. To jak piękna, upragniona podróż w nieznane.

Na jakie imię dla córeczki zdecydowali się uradowani rodzice? Otóż Nowicki i Paszkowska postawili na tradycję, ponieważ dziewczynka będzie nazywać się… Józefina. To dość nietypowy wybór, zważywszy na to, że w Polsce króluje obecnie zupełnie inna moda: To nowe najpopularniejsze imię w naszym kraju!

Podoba Wam się imię Józefina?

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 21:41
Imię tragiczne. Skrzywdzą tym dziecko.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 13:36
Nazywac sie bedzie Nowicka. Józwa zgroza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie