Ile lat NAPRAWDĘ ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

Wiek gwiazdy to jedna z największych zagadek naszych czasów.
Ile lat NAPRAWDĘ ma Małgorzata Rozenek-Majdan?
źródło: Instagram (instagram.com/m_rozenek) / Polsat Cafe (Kobieta Cafe, Ipla.tv)
16.01.2018

W XXI wieku wciąż nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zastanawiamy się, gdzie znajduje się Święty Graal, co dzieje się w Trójkącie Bermudzkim i czy Atlantyda naprawdę istniała. W Polsce równie duże emocje wzbudza jeszcze jeden tajemniczy wątek - ile tak naprawdę lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan. Niektórzy twierdzą, że zdecydowanie mniej, niż twierdzi sama celebrytka.

Oficjalnie perfekcyjna pani domu urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie, jako drugie dziecko Zofii i Stanisława Kostrzewskich (jej starszy o 5 lat brat Michał to uznany tancerz baletowy). Ma więc 39 lat, a za kilka miesięcy dołączy do grona czterdziestolatków. Jednak nie wszyscy chcą w to uwierzyć. Wielu internautów jest przekonanych, że prowadząca „Projekt Lady” znacznie się odmłodziła.

W Sieci krążą najróżniejsze teorie, według których nasza bohaterka 40 lat skończyła już dawno temu, a teraz raczej zbliża się do pięćdziesiątki. A jaka jest prawda?

Zobacz również: Ile waży perfekcyjna Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek wiek

źródło: Polsat Cafe / Kobieta Cafe / Ipla.tv

Skąd wzięło się przekonanie niektórych, że Rozenek-Majdan ukrywa swój prawdziwy wiek? Wszystkiemu winni dociekliwi internauci, którzy namierzyli celebrytkę w emitowanym przed laty programie „Kobieta Cafe”. Było to ok. 8 lat temu, a już wtedy podpisano ją jako „Małgorzatę (41 l.)”. Z tego wynika, że gwiazda TVN-u za chwilę będzie świętowała 50. urodziny.

Sama zainteresowana wielokrotnie się do tego odnosiła. W rozmowie z portalem plejada.pl tłumaczyła: „Od początku mojej pracy w telewizji ten temat pojawia się regularnie. Do tego stopnia, że zdążył mi spowszednieć. Coraz bardziej bawi mnie inwencja niektórych portali plotkarskich dotycząca poszukiwania dowodów na to, że mój wiek jest inny od tego, który podaję. Wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś w jednym z programów podpisano mnie Małgorzata Rozenek, 41 l. Ktoś się pomylił, bo miałam wówczas 31 lat. Różne pomyłki się zdarzają. Mam świadomość tego, że wyglądam poważniej, niż wskazywałby mój wiek”.

Nie wszystkich to przekonuje.

Zobacz również: To był jej rok! 9 zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan, które zdobyły rekordową ilość polubień w 2017 roku

Małgorzata Rozenek wiek

źródło: Instagram (instagram.com/m_rozenek)

W 2016 roku dziennikarka Paulina Młynarska w swoim felietonie dla magazynu „Grazia” pisała: „Skoro już jesteśmy przy celebrytach, cztery lata temu Małgorzata Rozenek-Majdan była jeszcze szczęśliwą panią Kostrzewską-Rozenek i właśnie zaczynała erę porządków na wielką skalę, wywalając przy okazji z dowodu 10 zbędnych lat”. Powtarzanie niesprawdzonych plotek? Pamiętajmy, że Młynarska była jedną z prowadzących program „Kobieta Cafe”.

To nie koniec wątpliwości. Co jakiś czas do głosu dochodzą przyjaciele, znajomi, koleżanki ze szkoły i inne postaci, które podobno znają wstydliwą prawdę. Już 5 lat temu „Życie na gorąco” cytowało jej rzekome znajome ze szkoły podstawowej, baletu i lekcji języka angielskiego. Wszystkie miały potwierdzić, że Gosia urodziła się nie w 1978, ale… 1969 roku.

W najlepszym wypadku kończyłaby niedługo 49 lat.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie swojego dowodu na Instagramie!

Małgorzata Rozenek wiek

źródło: Super Express (se.pl) / Instagram (instagram.com/m_rozenek)

Tę teorię miały potwierdzać zdjęcia ze studniówki Małgorzaty opublikowane przez jej kolegę z liceum w serwisie Nasza Klasa. Wynika z nich, że Rozenek-Majdan chodziła do liceum w latach 1984-1988. Jeśli to prawda, maturę musiałaby zdawać jako 10-latka. Nigdy jednak nie udało się ustalić, czy są prawdziwe. Zawsze istnieje możliwość, że w dacie wkradł się błąd.

Może tajemnicę uda się rozwikłać na podstawie jej dowodu osobistego? 1 czerwca 2017 roku była żona Łukasza i Jacka, a aktualna Radka, zamieściła na Instagramie zdjęcie… sfabrykowanego dokumentu. Według niego urodziła się w 1999 roku i właśnie została pełnoletnia. Żart nie wszystkim się spodobał.

„Super Express” już kilka lat temu dotarł jednak do tego prawdziwego, a ten potwierdza jednoznacznie, że Gosia urodziła się 1.06.1978 roku. Choć fanów teorii spiskowych pewnie i tak to nie przekona…

Komentarze (26)

Ocena: 4.96 / 5
gość (Ocena: 5) 05.08.2018 19:11
Żenada,wygląda dobrze,czego tu sie wstydxoć 49 lat?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2018 10:33
Hejka dziewczyny, muszę się wam pochwalić że schudłam 8 kilogramów, po dwoch miesiącach dopięłam swego. Dzięki radom pewnej trenerki fitness a właściwie jej wpisie w sieci. Wygoglujcie sobie: przyspieszamy odchudzanie slimbecia radzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2018 12:46
Oficjalnie to taki dowód kolekcjonerski można nabyć za 699zł i go pokazać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 17:50
Nadwozie po lifcie ale pewnie podwozie zjechane tam przebiegu nie cofnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 17:46
Lepiej wygląda jak ma czym innym wypełnione policzki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo