15 pytań, które wszyscy chcieliby zadać Annie Lewandowskiej

Lewandowska w szczerym wywiadzie o Klarze, pieniądzach i największej konkurencji. Wielu z tych tematów do tej pory unikała.
15 pytań, które wszyscy chcieliby zadać Annie Lewandowskiej
źródło: Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
06.01.2018

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych Polek młodego pokolenia. Żona najwybitniejszego współczesnego sportowca, królowa mediów społecznościowych i prężnie działająca businesswoman. A przy okazji postać dość zagadkowa, bo choć wydaje nam się, że świetnie ją znamy - ona rzadko otwarcie o sobie mówi. Ta rozmowa ma to zmienić.

Anna Lewandowska udzieliła krótkiego wywiadu portalowi „Business Insider”, w którym odpowiedziała na 15 najbardziej nurtujących wszystkich pytań. Trenerka zdradziła m.in. jak zaczyna każdy dzień, który moment w swojej karierze uważa za przełomowy, a także - co uznaje za swój największy życiowy sukces.

Jak można było się domyślić, sporo tu o córeczce Klarze, zdrowym stylu życia i motywacji.

Zobacz również: Ile kosztują BATONY MOCY Anny Lewandowskiej?

 

wywiad z Anną Lewandowską

źródło: Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)

Z wywiadu dla „Business Insider” dowiadujemy się, że:

1. Annę Lewandowską najbardziej motywuje jej córka Klara. Narodziny dziecka wiele zmieniło w jej życiu i nastawieniu do świata.

2. Każdy dzień trenerka zaczyna od… uśmiechu córeczki. Nieodzowną częścią poranka jest również szklanka wody z cytryną.

3. Żona Roberta nigdzie nie rusza się bez zdrowej przekąski. To oczywista odpowiedź, kiedy działa się w branży odżywczych przysmaków.

4. 15-letnia Ania już rozpoczynała swoją karierę zawodową. Pracowała na obozach dla dzieci jako pomoc trenera.

5. Pierwsze zarobione pieniądze w jej życiu to stypendium sportowe, które wyniosło dokładnie 400 zł. Dla siebie zostawiła tylko 100 zł, a resztę oddała mamie.

Zobacz również: Czy Polacy nie lubią Anny L.?

wywiad z Anną Lewandowską

źródło: Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)

6. Myśląc o najbardziej przełomowym momencie w karierze Anna Lewandowska wskazuje dwa wydarzenia: wybór studiów (wcześniej chciała zdawać na łódzką filmówkę) oraz zdobycie mistrzostwa Europy w karate 7 lat temu.

7. Trenerka inwestuje przede wszystkim w siebie. Może się pochwalić ukończonymi dwoma fakultetami studiów i kilkudziesięcioma certyfikatami. W tym oczywiście z dietetyki.

8. Zapytana o swój przepis na sukces „Lewa” mówi krótko: „Nigdy się nie poddawać i mieć kręgosłup moralny”.

9. Żona Roberta nie ze wszystkiego jest dumna i zadowolona. Bardzo żałuje, że na niektóre decyzje zawodowe podjęła tak późno. Jak twierdzi, mogła sporo osiągnąć w treningu, diecie i motywacji już wcześniej.

10. Jej największym życiowym sukcesem jest oczywiście córka Klara.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcia. Przeszła OGROMNĄ metamorfozę!

wywiad z Anną Lewandowską

źródło: Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)

11. Anna Lewandowska nie poddaje się po porażce, ale wyciąga z niej wnioski. Taka sytuacja motywuje ją do jeszcze bardziej wytrwałego działania.

12. W życiu kieruje się przede wszystkim lojalnością. I to podobno w każdej dziedzinie.

13. Za swojego największego konkurenta nie uważa wcale, jak wielu myśli, Ewy Chodakowskiej, ale… niezdrowy styl życia. To z nim „Lewa” chce walczyć.

14. Zapytana o najważniejsze przeczytane książki, trenerka nie wskazuje tytułu, ale tematykę. Chodzi o lektury z zakresu żywienia i motywacji.

15. Ania ma też radę dla nas: nie poddawaj się, wierz w swój potencjał i unikaj ludzi, którzy mają na ciebie negatywny wpływ.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.01.2018 15:34
Lewa spieprzaj i zajmij się bachorem...chyba ma wodogłowie... brzydkie dziecko współczuję
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo