Mikołaj Roznerski tajemniczo o rozstaniu z Marceliną Zawadzką: „Pewnych spraw się nie tyka”

Co poróżniło parę?
Mikołaj Roznerski tajemniczo o rozstaniu z Marceliną Zawadzką:  „Pewnych spraw się nie tyka”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mroznerski/)
03.01.2018

Mikołaj Roznerski ma opinię łamacza serc. Jego wygląd sprawia, że kobietom miękną kolana. Przez jakiś czas wszystko wskazywało na to, że zaangażował się poważnie w związek z Marceliną Zawadzką. W mediach spekulowano nawet o zaręczynach, ale zupełnie niespodziewanie Marcelina i Mikołaj rozstali się. Od tej pory nie milknie echo domysłów, co było tego przyczyną. Niektórzy podejrzewali, że dla Mikołaja praca była ważniejsza niż życie uczuciowe. Jak wiadomo, para nie miała zbyt wiele czasu dla siebie. Ostatecznie to z Roznerskiego zrobiono winnego.

Aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie i wypowiedział się na ten temat dla magazynu „Party”. Mężczyzna zapewnia, że to miłość jest dla niego najważniejsza. „Wolałbym osiągnąć sukces prywatny. Chciałbym dawać coś od siebie, ale też dostawać coś w zamian. Po prostu współgrać i uzupełniać się z drugą osobą. Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego. 90 proc. tego, co o mnie napisano, to bzdury” – zapewnia.

Mimo wszystko nie zdradził, co poróżniło go z Marceliną. „Jestem nauczony, że pewnych spraw się nie tyka, więc nie zamierzam dementować niczego, co komuś powiedziała znajoma znajomego, albo mówić, czy to prawda, że się z kimś rozstałem, bo na przykład cały czas przed lustrem stałem. Chcę grać, wychowywać spokojnie syna. Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci, ale to jest moje życie” – powiedział.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Zobacz także: Mąż ślicznej Veroniki Bielik: „Nie jestem już z nią związany. Wystąpiłem o rozwód”

 

Najpierw masa, potem odśnieżanie #poniedziałek #ilovemondays #wstawajszkodadnia

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo