Paris Hilton jest zaręczona! Wiemy, jak wygląda jej pierścionek... Imponujący?

Celebrytka pochwaliła się pierścionkiem z ogromnym brylantem. Kto jest szczęśliwym wybrańcem?
Paris Hilton jest zaręczona! Wiemy, jak wygląda jej pierścionek... Imponujący?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/parishilton/)
03.01.2018

Paris Hilton, córka właściciela sieci hoteli Hilton, jest znana z imprezowania, licznych romansów oraz łamania prawa. Po skończeniu szkoły średniej próbowała swoich sił jako projektantka, modelka, aktorka i bizneswoman. Nie zabrakło jej też w przemyśle muzycznym. Nagrała nawet kilka płyt. Jeżeli chodzi o jej życie uczuciowe, było bardzo burzliwe, ale Paris do tej pory nie stanęła na ślubnym kobiercu, chociaż ma już 36 lat. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda założy obrączkę na palec.

Trudno powiedzieć, czy to pod wpływem młodszej siostry - Nicky Hilton-Rotschild, która ustatkowała się i jest żoną Jamesa Rotschilda oraz matką dwojga dzieci, czy po prostu poczuła, że przyszedł czas i na nią. W każdym razie od roku spotyka się z modelem polskiego pochodzenia. To Chris Zylka. Niedawno mężczyzna poprosił celebrytkę o rękę, a ona przyjęła propozycję małżeństwa. Paris pochwaliła się na Instagramie okazjonalną sesją, która odbyła się w Aspen. Zakochani spędzili tam romantyczny weekend.

„To najbardziej romantyczny moment w moim życiu” – brzmi komentarz Hilton pod jednym ze zdjęć na Instagramie. „Powiedziałam tak!” – czytamy dalej. „Jestem taka szczęśliwa i podekscytowana zaręczynami z miłością mojego życia. To mój najlepszy przyjaciel & pokrewna dusza. Jest dla mnie idealny pod każdym względem. (...) Jesteś spełnieniem moich marzeń. Dziękuję, że pokazałeś mi, że bajki naprawdę istnieją” – podsumowała Paris.

Serdecznie gratulujemy.

Zobacz także: Mąż Natalii Siwiec prawie pokazał TWARZ ICH CÓRKI! (Instagram)

 

#GoldenGirl ️‍️️

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

 

Diamonds Are Forever...

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2018 15:38
nie chciałabym takiego pierścionka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2018 15:38
za wielki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie