Anna Lewandowska w bikini. CO ZA WIDOK!

Sylwetka idealna?
Anna Lewandowska w bikini. CO ZA WIDOK!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
02.01.2018

Od kilku dni Ania Lewandowska wraz z rodziną i przyjaciółmi odpoczywa w Dubaju. Jak sama napisała w jednym z postów „ładuje tam baterie na nowy rok”. Fit-mama najwyraźniej świetnie bawi się na wakacjach, bo raz na jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z wyjazdu. Nie zabrakło zatem fotografii pięknych widoków, zabaw z Klarą, sylwestra, treningów, a nawet… szaleństw w basenie.

„Beztroskie życie malucha! Tyle szczęścia, tyle uśmiechów, tyle radości. Wszystkie dzieci motywują i dają siły! Zgodzicie się? Tym razem ciocia Ania i Teddy oraz ich zabawy w wodzie” – podpisała jedne z najnowszych postów.

Tym, co rzuca się w oczy na zdjęciu jest perfekcyjna sylwetka Ani. Jej wyrzeźbione ręce i płaski brzuch zmotywują was do regularnych ćwiczeń? Nas na pewno!

Zobacz także: Przekąski Anny Lewandowskiej już od dzisiaj można kupić w Lidlu! „Promocyjna oferta”

 

CzII. Cd... Zacznij od określenia swoich priorytetów i wprowadź hierarchię wartości. Niech te zasady będą wytyczną w planowaniu celów. Na przykład jeśli Twoim priorytetem jest awans zawodowy, to zaplanuj niezbędne szkolenia. Jeśli chcesz być zdrowy, to zaplanuj eliminację szkodliwych produktów z diety i redukcję wagi. Marzysz o poprawnej relacji z przyjaciółmi, to zaplanuj z nimi więcej wspólnego czasu! Zaprogramuj się na zmiany i pomyśl, że każdego poranka będziesz się budzić z nastawieniem do działania i konsekwentnie stawiać czoła nowym wyzwaniom. Każdy kolejny krok przybliża Cię do celu. Aż chce się żyć… chce się działać! Przejdźmy do działania! Potrzebujesz pewnych narzędzi: Determinacji – w chwilach słabości zadaj sobie pytanie „po co to robisz?”, „co chcesz osiągnąć?”, „co zyskasz jeśli dotrwasz do celu?”, „co stracisz, jeśli się poddasz?” Dyscypliny – pamiętaj, że każdy ma gorsze chwile. Jeśli zdarzy Ci się potknięcie, to wstań, otrzep kolana i walcz dalej Systematyczności – każdego dnia dokonujesz wyborów i wkrótce stają się ona Twoim nawykiem. Zastanów się zanim „odpuścisz” trening, lekcję angielskiego, itp. Chęci progresu/rozwoju – podnoś sobie poprzeczkę coraz wyżej Konsekwencji – trzymaj się swoich celów i sprawdzaj co miesiąc czy udało Ci się osiągnąć kolejne etapy w drodze do ich osiągnięcia Koncentracji – czas, który przeznaczyłeś na trening albo naukę języka angielskiego wykorzystaj w pełni na te czynności Otwartości na zmiany Zaplanuj! Zostań managerem swojego życia od początku do końca…!:) Życie jest piękne i fascynujące, ale szybko przemija. Nie trać czasu, traktuj je i traktuj siebie i swoje zdrowie z szacunkiem, na który zasługujesz. Zaprojektuj ten rok według swoich marzeń i uczyń go przełomowym #heathyplanbyann #annalewandowska #post #blog #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 20:50
Piękna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 17:43
Pozytywna babka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo