Co gwiazdy dają od serca na WOŚP?

Sylwestrowa impreza w sierpniu, podróż na Islandię i...
Co gwiazdy dają od serca na WOŚP?
29.12.2017

Sierpniowy wieczór sylwestrowy z czterema świetnymi polskimi aktorkami, weekend na Islandii ze znaną blogerką modową oraz szkolenie w międzynarodowej agencji modelek, to tylko niektóre kobiece aukcje w ramach akcji Rzeczy Od Serca. Licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozwoliły już zebrać ponad 300 tysięcy złotych na 26 Finał!

Przybywa aukcji na stronie www.rzeczyodserca.pl. A to oznacza, większe wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Każda taka aukcja, od osoby znanej czy zupełnie nieznanej, przybliża nas do pięknego sukcesu, jakim jest pomoc dzieciom w czasie kolejnego Finału WOŚP. Jak co roku zestaw wystawionych przez kobiety Rzeczy Od Serca jest imponujący. Może to pomysł na wyjątkowy, bo podwójny prezent od męża dla żony? W końcu będą się z niego cieszyć dzieci jak i zwycięzcy aukcji” - opisuje Krzysztof Śpiewek, członek Zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Wśród najbardziej oryginalnych aukcji jest spotkanie z czterema aktorami na sylwestrowej imprezie… w sierpniu! Magdalena Różczka, Edyta Olszówka, Anna Dereszowska i Iza Kuna zapraszają na wieczór z bohaterkami kultowej polskiej komedii “Lejdis”.

„Zachęcam do licytacji tego wieczoru z nami. Albo na małej imprezce kameralnej albo na wielkim balu sylwestrowym” - tak, w specjalnie nagranym na potrzeby aukcji filmiku, aukcję opisuje Magdalena Różczka.

Sylwester latem to niezwykła oryginalność. Równie nietypowa jest aukcja od znanej blogerki modowej. Jessica Mercedes zaprasza w podróż i płaci za bilet oraz pobyt na pięknej wyspie.
„Jak co roku wspieram WOŚP, w tym roku nie do końca modowo, bardziej podróżniczo. Zwycięzcę aukcji zapraszam na specjalny weekend ze mną na Islandii” - zachęca Jessica Mercedes.

Panie zainteresuje też pewnie aukcja Małgorzaty Leitner z agencji Avant Model School, która pod swoimi skrzydłami rozwijała polskie supermodelki, między innymi Annę Jagodzińska i Kasię Struss.
„Jak zacząć karierę modelki, nauczyć się chodzić w szpilkach, jak znaleźć się na okładkach magazynów i uwierzyć w siebie - tego wszystkiego będzie się mógł dowiedzieć zwycięzca aukcji podczas 8 godzin szkolenia w Avant Model School” - można przeczytać w opisie aukcji.

Aukcje Rzeczy Od Serca są jednym z wielu działań Allegro, które wspierają WOŚP. A swoją rzecz od serca, za pomocą aukcji Allegro, możne wstawić za darmo każdy. Całość wylicytowanej sumy trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. By wesprzeć WOŚP warto też udostępnić filmiki jakie na stronie www.rzeczyodserca.pl wrzucają darczyńcy.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo