Ania i Robert Lewandowscy odpoczywają w Dubaju. „No to FRUUUU!”

Fani jak zwykle przyczepili się do jednej kwestii.
Ania i Robert Lewandowscy odpoczywają w Dubaju. „No to FRUUUU!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ & https://www.instagram.com/_rl9/)
29.12.2017

Biorąc pod uwagę to, ile hejtu wylewa się pod każdym postem Ani Lewandowskiej na Instagramie, niejedna osoba na jej miejscu skasowałaby profil. Ale nie ona. Fit-mama nie zwraca uwagi na negatywne komentarze, chyba że te są wyjątkowo obraźliwe lub dotykają kogoś z jej bliskich. Zamiast skupiać się na nieprzychylnych opiniach, ona woli zarażać wszystkich wokół pozytywną energią.

Odkąd żona Roberta Lewandowskiego urodziła dziecko, to właśnie Klara budzi najwięcej emocji wśród jej followersów. Fani z niecierpliwością czekają na nowe zdjęcia dziewczynki i zawsze chętnie je komentują. Najbardziej ciekawi ich rzecz jasna to, jak wygląda córka Lewandowskich, bo sportowcy póki co nie zdecydowali się na pokazanie jej twarzy. Obserwatorzy wypominają im to niemal na każdym kroku.

Dzisiaj na przykład Ania zamieściła zdjęcie z Dubaju, gdzie wraz z rodziną ładuje baterie na przyszły rok. Followersi natychmiast zaczęli gratulować pięknych widoków i słać pozdrowienia, jednak nie zabrakło tradycyjnego pytania o córkę pary:

„Czemu pani i PAN Robert nie chcecie pokazać malej Klary twarz?” – zapytał nieskładnie jeden z fanów.

Inna z osób dodała: „A jak Klara zniosła lot?”.

Jedna z fanek zauważyła też zgryźliwie: „Och żeby każdy tak mógł, naładować baterie. No ale widać niektórzy może mają silniejsze baterie a ciężej pracują…”.

Myślicie, że Ania w ogóle czyta te komentarze?

Zobacz także: Polskie gwiazdy KIEDYŚ vs. DZIŚ: Te metamorfozy szokują! (Lewandowska, Rozenek, Gessler...)

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 03:11
Dubaj dupy nie urywa, niby fajnie, ciepło i wszystko na pokaz, więc może to imponować, ale są dużo ciekawsze miejsca do zobaczenia. A propos Lewandowskich, leciałam raz tym samym samolotem co oni (wracali z Sylwka w Dubaju), ale pierwszą klasą, więc nikomu nie było dane ich zobaczyć :p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 11:18
To wy tez codziennie juz bedziecie o nich pisac?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2017 08:50
Pewnie najbardziej krytykują ich ludzi, którzy niż pożytecznego w życiu nie osiągnęli i nie zrobili. Tacy tylko bezczynnie siedzą i wszystkich atakują lub krytykują albo mają mnóstwo żądań i wymagań do wszystkich.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2017 19:23
No i niech odpoczywają. Byłam tam 2 tygodnie temu, cudownie ❤️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2017 13:46
widok faceta z dzieckiem na rękach jakoś mnie rozczula
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo