Mąż ślicznej Veroniki Bielik: „Nie jestem już z nią związany. Wystąpiłem o rozwód”

Jedna z najpiękniejszych Polek jest singielką?
Mąż ślicznej Veroniki Bielik: „Nie jestem już z nią związany. Wystąpiłem o rozwód”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/veronicabielik/ & https://www.instagram.com/mirek.robert/)
28.12.2017

Pierwszy raz o Veronice Bielik pisałyśmy na łamach Papilota nieco ponad rok temu. Wtedy śliczna studentka prawa miała na Instagramie około 100 tysięcy followersów. Od tamtego czasu jej kariera rozkwitła, bo obecnie obserwuje ją już niemal… milion osób.

Przypomnijmy: Czy to najpiękniejsza studentka prawa w Polsce? Poznajcie Weronikę!

Przedstawiciele płci męskiej jeszcze do niedawna byli zasmuceni faktem, że piękna modelka – mimo młodego wieku – jest szczęśliwą mężatką. Zapewne niejeden z nich marzył o tym, by zaprosić ją na randkę. Teraz okazuje się jednak, że Veronica… rozwodzi się z mężem. O ich rozstaniu poinformował jej były już partner:

Ponieważ dużo osób o to pyta, albo robi z tego „opowieści dziwnej treści”, informuję, że nie jestem już związany z Weroniką. Życzę jej jak najlepiej i absolutnie nie zamierzam odpowiadać na pytania o jej operacje, życie, jak również wyjaśniać dlaczego wystąpiłem o rozwód. Proszę o te sprawy nie pytać”.

Trudno stwierdzić, co było powodem rozstania tej pary i od jak dawna nie są razem. Biorąc jednak pod uwagę urodę Bielik, zapewne długo nie zostanie singielką.

 

With love to @loungeunderwear Good morning xxx

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 4.13 / 5
Marta (Ocena: 5) 31.07.2019 10:38
więcej zdjęć: http://dziewczynadnia.pl/instagram/veronica-bielik/
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.08.2018 17:26
Wystarczy 20 letnie BMW - nie stukane, nie pukane,
odpowiedz
Malik (Ocena: 5) 10.03.2018 21:56
Cóż to za kobieta i żona ,która pokazuje 4 litery na świat i co w jej w głowie siedzi ! ? Masakra ! Prawdziwa matka Polka to to nie jest !!!!!!!!!1
odpowiedz
Xena (Ocena: 3) 24.01.2018 08:51
Nadal studiuje ? Czy jak będzie miała 40-stę na karku będzie przeglądała sobie swoje zdjęcia i przypominała „jak to było kiedyś” ? Jeżeli ma takie predyspozycje niech żyje tym instagramem, ale skoro ma inne wartości niech o nich nigdy nie zapimni...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.01.2018 03:17
Jej tyłek wcale nie jest taki duży w rzeczywistości, trochę go przerabia w photoshopie :P Cycki ponoć robiła. Zupełnie tego nie kumam, bo i bez tego byłaby fajną laską. No a mąż i rozwód - myślę, że cięzko żyć z taką dziewczyną u boku - skupioną na sobie i na przerabianiu w photoshopie swojego zadka. W dodatku wzbudzającą zainteresowanie płci przeciwnej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie