Święta na bogato: Jak Wigilię spędziły Lewandowska, Rozenek, Sykut-Jeżyna i inne gwiazdy? (Instagram)

Zdjęcia z Instagrama świadczą o tym, że było rodzinnie i... luksusowo.
Święta na bogato: Jak Wigilię spędziły Lewandowska, Rozenek, Sykut-Jeżyna i inne gwiazdy? (Instagram)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ & https://www.instagram.com/m_rozenek/)
28.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy zacierają się wszystkie granice. Nieważne, czy jest się celebrytką czy pracownicą korporacji, singielką, rozwódką czy mężatką z gromadką dzieci. 24 grudnia składamy sobie życzenia i zasiadamy do stołu zastawionego pysznymi potrawami. Potem nadchodzi czas na rozdawanie prezentów, które przynosi Gwiazdor, św. Mikołaj, Aniołek albo Dzieciątko – w zależności od miejsca zamieszkania. Resztę świątecznego czasu każda rodzina spędza wedle uznania i panującej tradycji. Niektórzy podchodzą do tych Świąt bardziej religijnie, a inni mniej.

Na kontach instagramowych gwiazd nie zabrakło zdjęć relacjonujących, jak spędzili ostatnie kilka dni. Wbrew pozorom nie było to tylko siedzenie przy stole.

Zobaczcie, jak świętowała Karolina Pisarek, Paulina Krupińska, Olga Kalicka i inne celebrytki.

Zobacz także: Czy on traktuje Cię poważnie? Wszystko zależy od tego, jak spędziliście Święta Bożego Narodzenia!

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

#christmasiscoming ️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Wesołych świąt #kochamświęta ️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Zaraz się zacznie️#lovechristmastime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Agnieszka Hyży

 

‍‍‍‍Rodzina Patchworkowa ...pozwolę sobie na pewien osobisty wpis. Przeglądając grudniową prasę,w prawie co drugiej gazecie i na co drugim portalu,znajduję artykuł -„Jak spędzić święta w rodzinie patchworkowej?” -rady,teorie,społeczne i psychologiczne analizy ...trochę mało praktyki.Z jednym zgodzę się na pewno -najważniejsze w tej całej układance ,nie tylko w świąteczny czas, są DZIECI!Z całym szacunkiem dla akademickich i psychologicznych interpretacji ...może autorzy powinni porozmawiać z Mamą,Tatą,z nowym Partnerem ,Babcią i Dziadkiem i przedstawić realny punkt widzenia i rzeczywisty obraz sytuacji.Może coś przeoczyłam w mediach ?Chętnie nadrobię . Tymczasem ...WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH RODZIN ‍‍‍ od PATCHWORKOWEJ bardzo SZCZĘŚLIWEJ Rodziny ️ P.S.Dla zainteresowanych ...wszystko można ułożyć i poskładać ,wystarczy trochę dobrych chęci ,dojrzałości ,zrozumienia ...i autentycznej radości z tego,co mamy !Święta to idealny czas by zacząć o tym myśleć ;) i tak przez całe życie !️ #family #together #rodzina #to #siła #patchwork #to #działa #love #truelove #marriage #children #christmas #merrychristmas #moments #happy #smile #mum #daddy #friendship #bestfriends

Post udostępniony przez Aga Hyży (@agnieszka_hyzy)

Olga Kalicka

 

Święta, Święta... i już po! #rodzinka ️

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 

#prawie #córeczka #oliwka & #ciociaola ️️

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo