Prezent Kanye dla Kim Kardashian DOSŁOWNIE przyprawia o zawrót głowy!

Cena upominku: 200 tysięcy dolarów. Co jej podarował?
Prezent Kanye dla Kim Kardashian DOSŁOWNIE przyprawia o zawrót głowy!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kimkardashian/)
27.12.2017

Kiedy Kim Kardashian wychodziła za Kanye Westa, nikt nie dawał tej parze szans na przetrwanie. Wszyscy wyrokowali, że wytrzymają ze sobą kilka miesięcy, a potem się rozwiodą. Tymczasem małżonkowie doczekali się już dwójki dzieci i – mimo krążących od czasu do czasu plotek na temat ich rozstania – oni pokonują kolejne kryzysy i wciąż są razem.

O tym, że w ich związku wciąż dzieje się bardzo dobrze, świadczy prezent, który Kanye West sprawił na Święta swojej żonie. Kim pochwaliła się nim w Sieci.

Początkowo podarunek wyglądał niewinnie. W małym pudełku celebrytka znalazła m.in. zabawkę Disneya, słuchawki Apple, skarpetki Adidasa oraz kartę podarunkową Amazon.

„Powiedziałam mu wtedy: oh, to sładkie, dziękuję! – relacjonuje Kim. Potem zajrzała jednak do kolejnego pudełka, a tam… znajdowały się akcje Amazonu, Netflixa, Apple, Adidasa i Disneya!

Już same akcje Disneya warte są 100 tysięcy dolarów. Serwis mirror.co.uk oszacował jednak, że pozostałe są równie cenne i w sumie Kim dostała „upominek” o zawrotnej wartości 200 tysięcy dolarów.

To się nazywa gest!

Zobacz także: Ania i Klara czekają na Świętego Mikołaja (INSTAGRAM)

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 16:19
pozazdrościć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 16:19
pomysłowo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 10:44
a ja dostałam od faceta sweter hahaha
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo