Ania i Klara czekają na Świętego Mikołaja (INSTAGRAM)

Urocze zdjęcie?
Ania i Klara czekają na Świętego Mikołaja (INSTAGRAM)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
24.12.2017

Tegoroczne Święta będą dla Ani i Roberta Lewandowskich wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy będą je spędzać we trójkę, ze swoją malutką córeczką Klarą. Oboje są na pewno z tego powodu przeszczęśliwi, ponieważ już od kilku dni zamieszczają na Instagramie zdjęcia i relacje z przygotowań do Bożego Narodzenia.

Przykłady? Wczoraj fit-mama pochwaliła się swoim kulinarnym wypiekiem, który zniknął z blachy jeszcze zanim na dobre zaczęły się Święta. Pochwaliła się także pięknie ozdobioną choinką – bombki, które się na niej znalazły, szczególnie spodobały się malutkiej Klarze, która koniecznie chciała ich dotknąć. „Magiczny czas” - napisała szczęśliwa Ania.

Dzisiaj rano z kolei dodała zdjęcie, na którym – jeszcze w piżamie – trzyma na rękach córkę. Obie wpatrują się w świąteczne drzewko, oczekując od rana Świętego Mikołaja. „Wykorzystajmy ten czas, aby zatrzymać się na chwilę. Magia Świąt, my już czekamy na Św. Mikołaja” - podpisała fotografię.

Uroczo razem wyglądają?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała nową fryzurę. Fani: „Straszna, dramat!”

Komentarze (7)

Ocena: 4.86 / 5
Aaaaa (Ocena: 4) 26.12.2017 00:16
Zygam....ile mozna ....ile z Nas mialo cudowne święta i przeżycie a tu sranie nad A.L.porazka niech pokaże zdjęcie jeszcze jak Sr.....i pieluchę Klary z zawartością?Boże ile mozna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.12.2017 00:16
Co do Lewandowskich -najbardziej mnie wkurza hejt na nich. Nic nikomu nie zrobili (poza byciem obrzydliwie bogatymi), oboje zapracowali na swój sukces (Ania np. jest wielokrotną medalistką w dziedzinie karate). A pod każdym artykułem o nich - hejt. Rozumiem, hejtować kogoś, kto nic sobą nie prezentuje i zaistniał pokazywaniem dupy, ale akurat o nich nie można tego powiedzieć. Życzę wszystkim wesołych Świąt (dobrze, że tu nie ma hejtu:) )
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.12.2017 13:02
O nie, mała jest łysa i nie można jej jeszcze myć włosów head & shoulders. Co za pech.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.12.2017 12:41
tak patrzę na Anię i podziwiam, że nawet z rana wygląda tak ładnie. A ja w mojej pizamie w słonie wyglądam jak duzy bobas hah
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.12.2017 12:41
tylko pozazdrościć takiej rodzinki. Super!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo