Anna Lewandowska pokazała nową fryzurę. Fani: „Straszna, dramat!”

Pojawiły się także pochlebne komentarze.
Anna Lewandowska pokazała nową fryzurę. Fani: „Straszna, dramat!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
20.12.2017

Włosy Anny Lewandowskiej budzą na jej Instagramie tyle samo emocji, co stroje, paznokcie, czy makijaż. Fanki bardzo często chwalą to, że fryzura fit-mamy zazwyczaj jest bardzo gęsta i lśniąca. W końcu nie bez powodu Ania występuje od dłuższego czasu w reklamie popularnego szamponu.

Jej ostatni eksperyment z uczesaniem nie wszystkim obserwatorom przypadł jednak do gustu. Lewandowska pokazała się na portalu społecznościowym z misternie dobieranym warkoczykiem z boku głowy. Zdjęcie podpisała tajemniczo „Stay tuned” i oznaczyła na nim biżuterię Sary Boruc.

„Straszna jak dla Mnie taka Ania Ładna a tutaj dramat”
„Horrible hair”
„Z całym szacunkiem dla Pani osoby, fryzura nietrafiona”
„W pierszej chwili myslalam, ze to wygolony bok” – pisały zawiedzione fanki. Nie zabrakło jednak także pochlebnych komentarzy: „Pięknie!”, „Wow”, „Rewelacja!”.

Kilka godzin po zamieszczeniu tej fotografii, Ania dodała kolejną z salonu fryzjerskiego. Tym razem… z Klarą na rękach.

 

To były dwa intensywne, ale jak zawsze pozytywne dni pracy! Ekipo - dziękuję️ Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam jeździć na plany filmowe. Z zainteresowaniem obserwowałam, jak powstają reklamy, filmy czy seriale. Teraz będąc po drugiej stronie kamery, patrząc z perspektywy rodzica, cieszę się, że mogę być inspiracją dla mojej córki, która jest dla mnie największą motywacją. Dodaje mi skrzydeł ️ Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci. Teraz czas w domu, czas na przytulanie, czytanie bajeczek, kołysanki i spać! Ściskamy Was ️ #hpba #healthyteam #healthymom #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyann #motivation #mon #love #life #happy #full #smile #Angel #Klaara @styl_mirtillo #positive #work #reklama #newproject

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

„To były dwa intensywne, ale jak zawsze pozytywne dni pracy! Ekipo – dziękuję.

Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam jeździć na plany filmowe. Z zainteresowaniem obserwowałam, jak powstają reklamy, filmy czy seriale. Teraz będąc po drugiej stronie kamery, patrząc z perspektywy rodzica, cieszę się, że mogę być inspiracją dla mojej córki, która jest dla mnie największą motywacją. Dodaje mi skrzydeł. Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci.

Teraz czas w domu, czas na przytulanie, czytanie bajeczek, kołysanki i spać!” – podpisała zdjęcie.

Po warkoczyku nie został już żaden ślad. A Wam jak się to uczesanie podobało?

Zobacz także: Chodakowska pokazała zaokrąglony brzuszek. „Pierwsza myśl: Ewa w ciąży”

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.12.2017 21:07
ale kolor włosów ekstra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie