Niedawno Maciej Zakościelny został ojcem, a wkrótce... urodzi mu się kolejne dziecko!

Jego partnerka podobno jest już w czwartym miesiącu ciąży. Jeśli to prawda - różnica wieku między maluchami będzie idealna.
Niedawno Maciej Zakościelny został ojcem, a wkrótce... urodzi mu się kolejne dziecko!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maciej_zakoscielny/)
05.12.2017

W polskim showbiznesie już od jakiegoś czasu trwa moda na rodzicielstwo. Co chwila słyszymy o gwieździe spodziewającej się potomka. Posiadanie dziecka w jej przypadku to nie tylko radość z posiadania malucha, ale także dobry interes. Poza tym celebryci niejednokrotnie odkrywają, że bycie tatą lub mamą jest fajniejsze niż mogłoby się wydawać. Do grona spełnionych rodziców od jakiegoś czasu należy Maciej Zakościelny. W ubiegłym roku na świat przyszedł jego syn Borys.

Jak donoszą gwiazdy.wp.pl, aktor za kilka miesięcy po raz kolejny zostanie ojcem. Jego partnerka – modelka Paulina Wyka - jest w czwartym miesiącu ciąży. Na razie te informacje nie zostały potwierdzone. Mimo wszystko wiadomość nie będzie dużym zaskoczeniem dla tych, którzy słyszeli jak Zakościelny wypowiada się na temat rodzicielstwa. Mężczyzna wiele razy podkreślał, że świetnie czuje się w roli taty. Jeśli ciąża jego partnerki zostanie potwierdzona, między maluchami będą wiekowo niecałe dwa lata różnicy. Dzięki temu dzieci szybciej złapią ze sobą bliski kontakt i nie będzie między nimi rywalizacji.

Na wszelki wypadek gratulujemy już teraz!

Zobacz także: Jak Robert Lewandowski zareagował na Wodziankę? Ta mina mówi WSZYSTKO...

 

 

#independent #travel #smile #dzielnylew #lamillou #summer #familytime #holidays #beach #dubai ️

Post udostępniony przez Paulina Wyka (@paulinawyka)

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 11:55
O to tak jak i nas... Mój synek będzie miał 22msce,gdy urodzi się jego brat :) będzie ciężko...ale damy radę: ) zauważyłam, że coraz łatwiej zmagać mi się z problemami,które kiedyś były dla mnie nie do przejścia w opiece nad dzieckiem. Już nawet tęsknie do takiego maluszka :) może jak odchowam trochę synków to zdecydujemy się z mężem na kolejne dziecko..mamy warunki,duży dom i wszystko czego trzeba.. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2017 15:48
no i dobrze, niech im się wiedzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo