Szczęśliwa Lewandowska pozuje z Klarą. Fanki: „Co to dziecko dźwiga na głowie?!”

Fit-mama znowu skrytykowana.
Szczęśliwa Lewandowska pozuje z Klarą. Fanki: „Co to dziecko dźwiga na głowie?!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
28.11.2017

Czy jakiekolwiek zdjęcie wrzucone przez Annę Lewandowską na Instagram spotyka się wyłącznie z pozytywnym odzewem? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: nie. Ania, jako jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek i fit-mam, budzi w końcu ogromne zainteresowanie. A im jest o kimś głośniej, tym więcej hejterów wokół niego.

Niedawno żona naszego najlepszego piłkarza zamieściła na portalu społecznościowym urocze zdjęcie z córeczką, które podpisała po prostu: „Mamą być. Szczęście!”. Na fotografii Klara ma na główce ciepłą czapkę (a może kaptur?) z uszami. Choć sporo fanek napisało, że zdjęcie jest słodkie, a wdzianko dziewczynki „fajowe”, nie zabrakło i słów krytyki. „Co to dziecko dźwiga na głowie?” – zapytał jeden z oburzonych internautów. Inny dodał: „W tej czapce ma dużą głowę i nic nie widać dziecko czy maskotka”.

Myślicie, że Ania w ogóle przejmuje się takimi wpisami? A może jest już przyzwyczajona do tego, że zawsze znajdzie się ktoś, kto ją skrytykuje?

Zobacz także: Najpierw Robert, teraz Ania... Lewandowska pokazała się jako jasna BLONDYNKA! (Kto wygląda gorzej?)

 

 

 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY ️ Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE. Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci #hpba #motivationbyann #motivation #sukces #karate #fighter #healthyplanbyann #annalewandowska Looking from today's perspective, much of what I have its thank to the people who were inspiring me. School teachers motivating me to learn, trainer improving every hit and technique in karate, lecturer at the college paying attention to the most important aspects of the diet and my husband, who always believed in me. But the most important inspiration were my PARENTS. So I try to be a role model for my daughter. And although like every mother I will continue to learn to be a good parent all my life, I know I should not give up and give the best example i can. WHAT IS A BETTER SUCCESS OF LIFE than a happy and fulfilled child that we supported on the way? Good habits should be made from an early age. I hope I can share a love for sport with Klara. As a professional I must admit that even though she is very young she is doing fitness training well Big hugs to all the parents who are trying their best every day for their children :-) ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Już mam!!!... cieplutki, jeszcze pachnący drukarnią swój własny egzemplarz kalendarza na 2018 rok. "Healthy year by Ann” nie jest jednak zwykłym kalendarzem To plan pełen pozytywnej motywacji i porad na 12 miesięcy. Ten rok był dla mnie przepięknym okresem, obfitującym w nowe wyzwania i doświadczenia. To w tym roku dzięki Klarci ️ otrzymałam podwójną dawkę energii. Chcę się nią z Tobą podzielić, dlatego przez kilka miesięcy układałam plan, który ma za zadanie zmobilizować i zmotywować Cię do działania. To będzie Twój rok, więc daj sobie szansę na dobre zmiany i na lepsze życie! Od teraz nie szukaj wymówek, po prostu działaj, aby odnaleźć radość z życia. Z "Healthy year by Ann” pomogę Ci pożegnać złe nawyki i zaczniesz cieszyć się dobrym samopoczuciem. Rozpocznij ze mną przygodę ze sportem i zatroszcz się o zdrowie krok po kroku. W kalendarzu, nie zabraknie gotowych treningów i pysznych przepisów na różne okazje. Otwórz się na zmiany i myśl pozytywnie, bo po co negatywnie. #motivationbyann #motivationbyann #motivation #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska JUŻ OD JUTRA NA MOJEJ STRONIE www.foodsbyann.com oraz w SALONACH EMPIK

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 28.11.2017 06:01
Ludzie o*pierdolcie sie w koncu od tej kobiety i przestańcie pisać te zjebane posty o niej. Nie wasz zakichany interes głupie babska zazdrosne co ona robi, w co ubiera swoje dziecko itd. Takie komentarze mogą pisać tylko te które po prostu kipią z zazdrości ale po co tyle jadu pod każdym jej zdjęciem ? Jak sie kurwa nie podoba to nie patrz na jej profil i święto !
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo