Gwen Stefani zdradziła, co kupi swojemu facetowi na gwiazdkę!

Jej pomysł jest dość nietypowy...
Gwen Stefani zdradziła, co kupi swojemu facetowi na gwiazdkę!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gwenstefani/)
23.11.2017

Gwen Stefani od dwóch lat jest w związku z amerykańskim wokalistą – Blake’m Sheltonem. Mężczyzna podobno jest bardzo wybredny i trudno go zadowolić. Dlatego jego dziewczyna ma duży kłopot z kupnem prezentów. Wokalistka zdradziła jednak, że znalazła już idealny prezent, który podaruje mu na gwiazdkę.

Gwen pojawiła się w The Tonight Showon Nov. 21, aby opowiedzieć o swoim nowym albumie „You Make It Feel Like Christmas”. Ponieważ jej najnowsze piosenki nawiązują do świąt, w rozmowie został poruszony temat gwiazdkowych prezentów. Celebrytka otwarcie wyznała, że pod tym względem ma problem ze swoim facetem, ale na szczęście już go rozwiązała. Przynajmniej jeżeli chodzi o tegoroczne święta... Ponieważ Blake jest duży, nie mieści się na meblach, które są w domu Gwen. Dlatego postanowiła mu kupić kanapę. Powiedziała, że pragnie, aby poczuł sie jak na swoim ukochanym ranczu w Oklahomie. „Mam zamiar trzymać kanapę na zewnątrz, ponieważ on lubi rozpalać ognisko i robić tym podobne rzeczy. Chcę, żeby czuł się komfortowo w Los Angeles” – skomentowała. Na szczęście Blake wie, jaki prezent ma mu kupić Gwen, więc nie zepsuła niespodzianki, zdradzając to w wywiadzie.

Wszystko wskazuje na to, że Gwen Stefani zajmie pierwsze miejsce na liście Królowych Świąt – oczywiście w muzycznym kontekście. Do tej pory była nią Mariah Carey. Gwen Stefani zaprezentuje swój nowy album w specjalnym świątecznym odcinku NBC (amerykańska sieć telewizyjna – przypis red.) oraz wystąpi podczas pokazu zapalania świateł na choince w Rockafeller Center.

Myślicie, że ma dobry pomysł z prezentem?

Zobacz także: „Nie boisz się, że się rozsypiesz?” - co polska żywa Barbie odpowiedziała Prokopowi?

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie