Selena Gomez i Justin Bieber spodziewają się dziecka? Podobno już wybrali imię!

Zagraniczne media donoszą, że piosenkarka jest w ciąży.
Selena Gomez i Justin Bieber spodziewają się dziecka? Podobno już wybrali imię!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/selenagomez/ & https://www.instagram.com/justinbieber/)
17.11.2017

Za Seleną Gomez i Justinem Bieberem trudno nadążyć. Zrywają ze sobą i wracają do siebie, w międzyczasie odreagowując kryzysy w ramionach innych osób. Jeszcze do niedawna wszyscy rozpisywali się o kolejnych podbojach miłosnych młodego piosenkarza i o związku Seleny z wokalistą The Weekend, a tymczasem… to już nieaktualne, bo para znów do siebie wróciła. Tym razem podobno na dobre, bo Selena… spodziewa się dziecka!

Tak przynajmniej donoszą zagraniczne media. - Ten sensacyjny news podał magazyn „Life&Style”. Informatorzy z otoczenia zakochanych podkreślają, że wybrali oni nawet imię dla swojego potomka! „Już może być w ciąży. Jeśli nie jest, to to kwestia czasu. Rozmawiała już z Justinem o imieniu dla dziecka. Dziewczynka dostanie na imię Ava, Marie, Harlow albo Stella, a chłopiec Jacob – czytamy na viva.pl.

Ile w tym prawdy? To oczywiście wiedzą tylko oni, ale plotka może okazać się wyssana z palca. Gomez nie tak dawno przechodziła przecież przeszczep nerki, więc prawdopodobnie jej zdrowie nie pozwala jeszcze na to, by została mamą. Jednak jeśli nie teraz, być może w najbliższej przyszłości ona i Justin zdecydują się na przypieczętowanie swojej miłości.

Zobacz także: Czy to najgorsze zdjęcie SELENY GOMEZ?

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 09:46
Ich związek to jedno, ale ona przecież jest ciężko chorym człowiekiem,jest po przeszepie nerki, do końca życia musi brać leki i choruje na tocznia, ale jasne, zdrowie to drugorzędowa sprawa...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.11.2017 12:35
oni rozstawali się tyle razy, że nawet dziecko by tu nie pomogło
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2017 12:35
ploty raczej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie