Widzowie „Azja Express” ubolewają nad tym, że z programu odpadły Julia i Zuza Bijoch (Najlepsze komentarze)

„Dla mnie nie przegrały tylko wygrały. Zero fochów i narzekań!” – piszą rozczarowani fani.
Widzowie „Azja Express” ubolewają nad tym, że z programu odpadły Julia i Zuza Bijoch (Najlepsze komentarze)
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/azjaexpresstvn/)
09.11.2017

Za nami kolejny odcinek „Azja Express”. Tym razem z programem pożegnały się Julia i Zuza Bijoch, które do tej pory radziły sobie dużo lepiej od pozostałych uczestników. Bez większych problemów wykonywały zadania, łapały stopa i znajdowały noclegi, a na metę zazwyczaj docierały jako jedne z pierwszych duetów. Wczorajszy odcinek okazał się dla nich jednak pechowy – być może dlatego, że każda z par została rozdzielona i Julia musiała pokonać wyznaczoną trasę samotnie.

„Zuza martwi się o to, jak ja sobie poradzę i czy jestem bezpieczna, a ja nawet nie mogę się z nią skontaktować i powiedzieć, że wszystko jest u mnie w porządku. Przez to, że wiem, że ona się o mnie martwi, ja też ciągle o niej myślę” – mówiła do kamery zmartwiona Julia.

Dziewczyny, mimo przeciwności losu, do końca się jednak nie poddawały. Modelka ostatkiem sił wykonywała zadania, od których zależał wyścig jej siostry. Im bardziej jej nie wychodziło, tym bardziej była zmartwiona. Mimo to bez narzekań podejmowała kolejne próby.

Z kolei Julia nie wpadała w panikę, gdy wokół niej gromadził się tłum gapiów, utrudniających jej złapanie stopa. Starała się pokonać trasę jak najszybciej, jednak niestety na metę dotarła ostatnia. Konsekwencja była nieunikniona – siostry musiały pożegnać się z Indiami.

Ich niezwykła siostrzana miłość i wzajemne wsparcie bardzo wzruszyły widzów. Fakt, że dziewczyny nie wystąpią już w kolejnych odcinkach, zasmucił wielu z nich.

Na fanpejdżu „Azja Express” pojawiło się sporo komentarzy na ten temat.

Przytaczamy kilka najlepszych.

Przeczytaj także: Azja Express 2. Już wiadomo, kto jest „drugą Żenulką”!

Zuza i Julia Bijoch

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/azjaexpresstvn/)

„Tak jak w pierwszym sezonie modelka pokazała dno, tak w drogim należy się wielki szacunek dla dziewczyn.
GRATULACJE dziewczyny”.

„Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Normalne, uczciwe, ambitne dziewczyny. Z wybiegu prosto na brudne i duszne ulice Azji i zero fochów i narzekań. Dla mnie nie przegrały tylko wygrały a ich siostrzana miłość mnie wzruszyła, bo sama jestem siostrą”.

„Szczerze, dzisiejszy odcinek mnie wzruszył. Siostry, ich gleboka wiez, milosc sa czyms pieknym. Graly fair, super dziewczyny, piekne, charakterne, wrazliwe, cieple. Julia i Zuza - szacunek za wspaniala gre! Z przyjemnoscia sie Was ogladalo! Niech Moc bedzie z Wami!”.

„Najlepsza para, takie ciepło rodzinne od Nich bije, kochane takie”.

„Sorki, ale jedno mi przychodzi na myśl: Nie, ku*wa! Nie!”

„Dziewczyny szacunek ! Dzięki Wam super oglądało się ten program . Zawsze pomocne. Zero zawiści jak u większości uczestników. Wielka szkoda dla programu”.

„Brawo dziewczyny!!!! Liczyłem ze będą w finale, wielkie brawa za walkę”.

„Szkoda dziewczyn, były niesamowite przez cały program. Brawo Wy!”.

Macie podobne odczucia?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.11.2017 17:32
ku*wa, co to ma być! nie spojlerujcie w nagłówkach! teraz cała przyjemność z oglądania odcinka w internecie poszła w pi*du...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2017 17:05
ja chcę żeby Piróg wygrał !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2017 17:05
kibicowałam im
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo