Miley Cyrus wyszła za mąż... pół roku temu! Czemu trzymała to w tajemnicy?

To już pewne!
Miley Cyrus wyszła za mąż... pół roku temu! Czemu trzymała to w tajemnicy?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mileycyrus/)
06.11.2017

Miley Cyrus to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich piosenkarek. Dziewczyna jest znana z szokowania nie tylko zachowaniem oraz scenicznym wizerunkiem, ale także podejściem do związków. Jej największa miłość to Liam Hemsworth. Poznali się w 2009 r. na planie filmowym. Od tamtej pory byli już nierozłączni, chociaż nie afiszowali się publicznie ze swoim życiem uczuciowym. Kilka lat później pojawiły się plotki, że Miley i Liam zaręczyli się. Gdy wszystko zdawało się zmierzać do happy endu, nagle portale oraz magazyny zaczęły pisać o rozstaniu piosenkarki i aktora.

Lata po rozstaniu z Liamem nie były dla Miley łatwe. Dziewczyna zupełnie zmieniła swój wizerunek. Prezentowała się w dziwnych strojach, gorszyła swoim zachowaniem oraz deklarowała płynność płciową. W tamtym okresie Miley związała się z modelką Victoria’s Secret – Stellą Maxwell. Pisano nawet o ślubie, ale ostatecznie relacja nie przetrwała, a Miley zeszła się z Liamem. Niestety jakiś czas później znowu pojawiły sie zgrzyty. Poszło o SMS-a o nieprzyzwoitej treści, którego Miley wysłała przypadkowo do byłej dziewczyny Liama. Tak naprawdę miał on trafić do Stelli Maxwell. Magazyn „In Touch Weekly” rozpowszechniał wówczas informacje, że mężczyzna zerwał z kobietą.

Kiedy Miley Cyrus wyszła za mąż?

Trudno powiedzieć, jak było naprawdę, w każdym razie jedno jest już pewne – Miley i Liam są małżeństwem. W kwetniu br. mówiono o ślubie pary. Ojciec dziewczyny – Billy Ray Cyrus opublikował w mediach zdjęcie córki w białej sukience, czym dolał oliwy do ognia. Miley i Liam ponownie znaleźli się na językach. Informacje musiały być prawdziwe, ponieważ – jak podaje „New Weekly!” – celebryci są już pół roku po ślubie. Uroczystość odbyła się w Malibu i wzięła w niej udział zaledwie garstka osób. Jakiś czas temu kobieta i mężczyzna byli w Gruzji i nosili na dłoniach obrączki. Para nie chce wypowiadać się na ten temat.

Wydarzenie skomentował również „Ok! Magazine”. Według magazynu Miley świetnie czuje się w roli żony, a sama decyzja o zawarciu związku małżeńskiego była przemyślana – oboje mają poczucie, że są dla siebie stworzeni i chcą ze sobą spędzić resztę życia.

Wyobrażałyście sobie kiedykolwiek Miley w roli żony? Aż trudno uwierzyć, że jej odpowiada, biorąc pod uwagę jej dawne wypowiedzi.

Zobacz także: Ile waży Miley Cyrus?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 03:00
Ona ma dobre serce, tylko jest głupiutka. Facet przystojny. Są ze sobą od wielu lat, niech im się wiedzie. A to, że się nie afiszowali, świadczy o nich bardzo dobrze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2017 16:14
ona zawsze go kochała. jak się rozstali to miała wtedy okres tych dziwacznych zachowań. teraz się uspookoiła i zmądrzała dzięki niemu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2017 15:45
no i może wreszcie jest szczęśliwa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo