Fani kpią z wpisu Lewandowskiej: „Przedawkowała kulki mocy i bredzi”

Co napisała?
Fani kpią z wpisu Lewandowskiej: „Przedawkowała kulki mocy i bredzi”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
03.11.2017

Kilka dni temu obchodziliśmy dzień Wszystkich Świętych. Tradycja ta zobowiązuje nas do odwiedzenia grobów naszych bliskich, zapalenia symbolicznego znicza i modlitwy w intencji zmarłych. 1 listopada to wyjątkowy dzień, w którym poddajemy się refleksji nad przemijaniem.

Okazuje się, że gwiazdy również mają swoje przemyślenia na ten temat. Anna Lewandowska postanowiła na swoim blogu Healthy Plan by Ann zamieścić krótki wpis na temat Święta Zmarłych.

Niestety niemal każdy z nas przeżył w życiu ogromną stratę. Taką, której nie da się z niczym porównać i nic jej zastąpi. Mimo, iż zdajemy sobie sprawę z nieuchronności śmierci, to zawsze wywołuje ona w nas ogromny ból i pustkę.

Te uczucia towarzyszą odejściu najbliższych niezależnie od tego, czy o ile to możliwe staraliśmy się na to przygotować, czy zdarzyło sie to niespodziewanie…” – zaczęła trenerka.

Następnie dodała: „Listopad to miesiąc, który rozpoczyna się jednym z najsmutniejszych dni w roku.

Spotykamy dalszych i bliższych członków rodziny, przyjaciół, sąsiadów z dzieciństwa i wiele innych osób, z którymi łączy nas osoba, której już z nami nie ma między nami.

Niefortunnie sformułowane zdanie nie umknęło uwadze fanów, którzy zaczęli kpić z jego pogmatwanej konstrukcji. Poetyckie epitety Lewandowskiej, które następują w kolejnej części postu, również rozbawiły czytelników:

Zapalamy świeczkę i ocieramy łzę wzruszenia, chociaż w naszej pamięci zachowały się często jedynie okruchy dawnych dni… Zapach najlepszego na świecie babcinego jabłecznika, soczysta zieleń ogrodu dziadka, głos pełen wzruszenia lub perlisty śmiech innych bliskich”.

Choć w końcowych akapitach fit-mama apeluje, by nie tracić czasu na „na negatywną energię, złe emocje i wzajemną niechęć”, internauci boleśnie skomentowali jej post.

„Przedawkowała kulki mocy i bredzi” – napisał jeden z nich.

„Najlepiej jej wychodzi obróbka swoich fot w fotoszopie” – dodał kolejny, a jeszcze ktoś inny stwierdził: „Miało być filozoficznie i refleksyjnie, a wyszło jak zwykle”.

Nie zabrakło jednak i wyrozumiałych czytelników: „Nie lubię jej, ale rozumiem, o co jej chodzi”.

Polecamy także: Anna Lewandowska pokazała na Instagramie Klarę! Fanka: Poczekaj aż będzie miała 3 latka...

Komentarze (11)

Ocena: 3.91 / 5
gość (Ocena: 1) 06.11.2017 20:20
Nie bede tutaj twierdzic, ze jestem mistrzynia polskiego, ale takie, jak ktos juz to tutaj nazwal, pseudointelektualne wypociny to na prawde admini mediow spolecznosciowych powinni blokowac. Chciala wyjsc na poetke, a zrobila z siebie blazna.
odpowiedz
Sandra Lewandowska (Ocena: 5) 03.11.2017 21:05
Weszłam bo myślałam że to będzie coś ciekawego ... A jeśli ludzie którzy pewnie na codzień popełniają mnóstwo błędów składniowych śmieją się z takiej błachostki to chyba czas isc do pracy albo zająć się swoim życiem . Współczuję ... pomyliła się i napisała zdanie niepoprawnie sformułowane !! na stos z nią !!! Nie chciała bym być na jej miejscu nigdy skoro ,,fani kpią'' to super extra fani w takim razie ;/ żenada !! mocy pani Aniu !! pozdrawiam !
zobacz odpowiedzi (1)
bibi (Ocena: 5) 03.11.2017 13:36
Trudno się dziwić , że naraża się na kpiny. Takie bredzenie byleby coś pisać, bez ładu i składu. To jest dzień zadumy i każdy obchodzi go po swojemu. Nie potrzba zbędnego filozofowania ( pani wszystko- wiedzącej)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2017 13:32
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2017 10:51
choruję na ten jej bordowy swetr. Jest piękny
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo