Kendall Jenner ma nowego chłopaka! Jest tak przystojny, że jej pozazdrościsz!

Ale seksowny!
Kendall Jenner ma nowego chłopaka! Jest tak przystojny, że jej pozazdrościsz!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kendalljenner/)
31.10.2017

Z tego, jak przedstawiają Kendall Jenner zagraniczne media, wynika, że jest najskromniejsza z wszystkich sióstr. Skupia się głównie na pracy i kreowaniu wizerunku. Jeżeli chodzi o ten ostatni, istotne wydaje się dobieranie właściwych chłopaków. Spotykanie się z osobą o wątpliwej reputacji mogłoby zaważyć na karierze modelki Victoria’s Secret. Na portalu eska.pl czytamy informacje dotyczące poprzedniej relacji, które potwierdzają, że Kendall jest niezwykle ostrożna w zawieraniu romantycznych znajomości. „(...)Kendall Jenner i Harry Styles są parą, a brak jakichkolwiek wieści dotyczących ich związku wynika z tego, że Kendall Jenner zażyczyła sobie, by ich związek utrzymywać w tajemnicy! (...) Kendall Jenner nie ma na tyle zaufania do Harry’ego, aby pokazywać się z nim publicznie jako jego dziewczyna” - czytamy. Przez jakiś czas kryła się też z A$AP Rocky’m. Ostatecznie żaden ze związków nie przetrwał.

W ciągu ostatnich miesięcy o życiu uczuciowym Kendall było bardzo cicho. Wszystko wskazuje jednak na to, że modelka znowu się zaangażowała. Od jakiegoś czasu spotyka się z Blakem Grrifinem – donosi elle.com. To amerykański korzykarz, zawodnik klubu Los Angeles Clippers. „Oni spotykają się jako para. Są maksymalnie zaangażowani. Kendall pojawia się na większości jego meczów, a poza tym spędzają ze sobą czas w domu, kiedy on jest w mieście” – zdradza osoba z bliskiego otoczenia Jennerki.

Doniesienia potwierdzają zdjęcia z obiadu, który wspólnie jedli z przyjaciółmi Blake’a. Kendall była również widziana na jego meczu w poprzednim tygodniu. Pozostaje tylko odpowiedzieć na pytanie, kiedy się ujawnią?

Uważacie, że do siebie pasują?

Zobacz także: 10 sekretów Kendall Jenner. Uchodzi za najskromniejszą sióstr, ale... czy oby na pewno?

 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.11.2017 10:21
To ryży mylat:)w dodatku wredny,a na boisku nie cieszy sie dobra reputacja mało lubiany ogólnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2017 14:07
brzydal, mój lepszy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo