Lewandowska pokazała, jak jej BRZUCH wyglądał W CIĄŻY: „W zdrowym ciele zdrowe dziecko!”

Zdjęcie wywołało burzę.
Lewandowska pokazała, jak jej BRZUCH wyglądał W CIĄŻY: „W zdrowym ciele zdrowe dziecko!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
20.10.2017

Choć od porodu Anny Lewandowskiej minęło już niemal pół roku, jej fani ciągle interesują się tym tematem. Niemal cała Polska śledzi każdy krok trenerki, podpatrując, co je, jak ćwiczy i jak prezentuje się jej sylwetka po ciąży.
Ania jest tego świadoma, ponieważ dzisiaj zaskoczyła wszystkich, wrzucając na swój Instagram kompilację trzech fotografii.

„Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA. Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ. Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.

Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym.

Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. Trzy zdjęcia, trzy marzenia, trzy wnioski. Dbajcie o siebie. Zachowajcie równowagę. Realizujcie swoje plany” – podpisała zdjęcie.

Post nie przeszedł oczywiście bez echa. Jeden z fanów napisał: „Doputy nie zobaczyłem opisu zdj skojarzyło mi się ze stucznymi fitblogerkami na insta które wciągają brzuch na zdj a w rzeczywistości mają niedoskonałości”. Kolejny dodał: „Lubię ciebie bo przynajmniej jesteś szczera i prawdziwa w tym co robisz i co mówisz ,niczego nie udajesz”, a jeszcze inny stwierdził: „Jesteś dla mnie prawdziwa inspiracja! Mam nadzieje ze kiedyś będę równie zdyscyplinowana i wytrwała wdrożeniu do postawionych sobie celów”.

A Wam jak się podoba post Anny Lewandowskiej?

Polecamy także: Polskie gwiazdy: Instagram KONTRA rzeczywistość (To po prostu trzeba zobaczyć)

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Kasia89 (Ocena: 5) 21.10.2017 19:15
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.10.2017 14:09
Serio? W zdrowym ciele zdrowe dziecko? Zdrowe kobiety rodzą dzieci z mutacjami i co? Teoria z dupy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2017 13:59
no i pozytywnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie