Kiedy książę Harry weźmie ślub z Meghan Markle? Znamy termin kolejnego royal wedding!

33-letni następca brytyjskiego tronu już niedługo przestanie być kawalerem.
Kiedy książę Harry weźmie ślub z Meghan Markle? Znamy termin kolejnego royal wedding!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/vivaciousblogng/)
21.10.2017

Od poprzedniego „royal wedding” minęło już sporo czasu. Książę William poślubił Kate Middleton 29 kwietnia 2011 roku. Dziś para spodziewa się już trzeciego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że przyszły rok będzie obfitował w kolejne ważne wydarzenia dla brytyjskiej rodziny królewskiej. W kwietniu ma się urodzić „royal baby”, a chwilę później może dojść do książęcego ślubu.

Chodzi oczywiście o księcia Harry`ego i jego wybrankę - amerykańską aktorkę Meghan Markle. Para spotyka się ze sobą od 1,5 roku, a niemal dokładnie rok temu Pałac Kensington potwierdził ten fakt. Czy to jednak nie za szybko na sakramentalne „tak”? Przypomnijmy, że jego brat był związany z Kate od 2004 roku, para zaręczyła się 6 lat później. Kolejny rok czekano na ceremonię.

Harry i Meghan spotykają się znacznie krócej. Nie zamierzają jednak długo czekać i datę wyznaczono na…

Zobacz również: Kim jest kobieta, której tak bardzo nie znosi królowa Elżebieta II?

Data ślubu księcia Harry'ego

źródło: The Image Direct

W ostatnich dniach media obiegła informacja, że królowa Elżbieta zaprosiła do siebie Meghan. Miało to być ich pierwsze oficjalne spotkanie. Co ciekawe, doszło do tego zaledwie 2 dni po powrocie monarchini z przedłużonych wakacji w Szkocji. Według znawców tematu, to niezwykła sytuacja, bo po tak długiej nieobecności królowa ma na pewno mnóstwo pracy. Zwłaszcza papierkowej.

Spotkanie odbyło się w prywatnym salonie Elżbiety i to tam, według „Vanity Fair”, zegary zaczęły odmierzać czas do kolejnego „royal wedding”. 36-letnia aktorka i książę Harry mieli otrzymać zielone światło. Prawdopodobnie ustalono także termin ślubu. To sytuacja tym bardziej niezwykła, że poprzednia partnerka księcia, Chelsy Davy, dostąpiła zaszczytu poznania królowej dopiero po 4 latach spotykania się.

Jest już niemal pewne, że w 2018 roku świat ponownie oszaleje na punkcie brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate urodzi trzecie dziecko, a następca tronu weźmie ślub. Kiedy dokładnie?

Zobacz również: Bukmacherzy już wiedzą, jak Kate i William nazwą swoje trzecie dziecko! Prawdopodobnie będzie to A...

Data ślubu księcia Harry'ego

źródło: The Image Direct

Media nie mają wątpliwości, że oficjalne oświadczenie to kwestia dni. Do ceremonii ma dojść jednak nie szybciej, niż w drugiej połowie przyszłego roku. Najprawdopodobniej będzie to czerwiec lub lipiec 2018 roku.

„William i Kate oczekują trzeciego dziecka, które ma się pojawić na świecie w kwietniu. Harry nie chce przyćmić tego wydarzenia swoim ślubem. Księżna potrzebuje też trochę czasu, aby dojść do siebie po porodzie i móc wystąpić na tego typu uroczystości. Dlatego do ceremonii ma dojść latem 2018 roku. Data ta zbiegnie się z drugą rocznicą ich związku” - czytamy w „Vanity Fair”.

To jednak nie koniec spekulacji. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem tego faktu, media wiedzą już gdzie odbędzie się ślub.

Zobacz również: Dlaczego książę Harry i Meghan mogą trzymać się za ręce, a William i Kate nie?

Data ślubu księcia Harry'ego

źródło: The Image Direct

Spotkanie Meghan Markle i królowej Elżbiety miało wymiar nie tylko symboliczny. Harry, jako piąty w kolejności następca tronu musiał otrzymać zgodę babci na ślub. Ta podobno nie ma nic przeciwko, a jak informuje „Vanity Fair” - wybrano już nie tylko datę, ale i miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Ma to być kaplica Św. Jerzego w Windsorze.

To oznacza, że ślub nie będzie wydarzeniem równie medialnym, co „royal wedding” z 2011 roku. Ceremonia ma mieć charakter prywatny. Chociaż Meghan nie nosi jeszcze pierścionka, a zaręczyny nie zostały ogłoszone - sprawa jest niemal przesądzon.

„Para rozmawiała już o małżeńskiej planach z rodziną i przyjaciółmi” - twierdzą media.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.10.2017 15:33
czerwiec lub lipiec 2018 roku.
odpowiedz
Rzekłam (Ocena: 5) 21.10.2017 00:55
Już to widzę, jak skostniała brytyjska rodzina królewska akceptuje pół-mulatkę, amerykańską rozwódkę. :D Może gdyby chodziło o jakiegoś kuzyna, piątą wodę po kisielu, to tak dla pjaru by się zgodzili.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo