Azja Express 2: Już wiadomo, kto jest „drugą Żenulką”!

Chyba nikt się tego nie spodziewał.
Azja Express 2: Już wiadomo, kto jest „drugą Żenulką”!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/azjaexpresstvn/)
18.10.2017

Drugi sezon „Azja Express” zaczął się dość szokująco. Tymon Tymański paradował przed kamerami zupełnie nago, pokazując pośladki, a Joanna Przetakiewicz zdjęła w pośpiechu bluzkę, prawie wystawiając swój biust na widok publiczny. I choć wydawałoby się, że program już nie będzie obfitował w takie wątpliwe „smaczki”, w ostatnim odcinku wydarzyło się coś jeszcze bardziej zaskakującego. A może nawet karygodnego.

Uczestnicy dostali pozornie śmieszne zadanie: musieli ułożyć krótkie rymowanki o pozostałych parach, które w dodatku miały być… obraźliwe. Nie wszystkie duety wybrnęły z tego testu z klasą lub z humorem. Niektórzy przekroczyli w tym zadaniu granice dobrego smaku. Mowa o Antku Pawlickim i Pawle Ławrynowiczu.

Polecamy także: Czy to najbardziej irytująca uczestniczka „Azja Express”?

Jak brzmiały ich rymowanki? Po tygodniu od emisji odcinka chyba większość internautów zna je już na pamięć:

„Kaśka i Dorota mają kota, pójdą do domu i włożą go do łona

„Kaśka i Dorota robią nas w balona, bo ich cyce są jak...

„Pieróg, Pieróg wystaw roga/ poproś Piotrka o twaroga. Jeśli w d*pę cię ukole/ kup mu Coca-Colę” – napisali.

Na temat homoseksualizmu Michała aktorzy wypowiedzieli się zresztą wielokrotnie w obraźliwy sposób.

„W momencie, gdy odpadli Górale, chłopaki mówili: „Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinien być takim samym idiotą jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: „no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy” – relacjonował zniesmaczony tancerz.

Mimo że po ułożeniu gorszących rymowanek Antek i Paweł przez chwilę mieli wyrzuty sumienia, trwały one dosłownie kilka sekund.

- Ale co? Jest pedałem i zabrał chłopaka to czego się spodziewał? – tłumaczyli sobie nawzajem.

Po emisji odcinka rozpętała się w Sieci prawdziwa burza. Pawlicki początkowo milczał, ale w końcu na jego profilu pojawiło się oświadczenie wydane przez agentów aktora:

Odnosząc się do medialnych doniesień i Waszych komentarzy na temat tego, co wydarzyło się w 6. odcinku programu Azja Express TVN, uważamy – podobnie jak Antoni – że formuła programu opiera się na rywalizacji, a program jest montowany tak, by wywołał jak najwięcej kontrowersji. To telewizyjne show, które ma przyciągać uwagę telewidzów i opinii publicznej.
Chcemy także zauważyć, że w wielu artykułach opublikowanych w portalach internetowych pojawiły się nieprawdziwe doniesienia, jakoby Antoni użył w 6. odcinku programu sformułowania „pedał” w stosunku do innych uczestników programu. Takie słowo nie padło z jego ust, używał jedynie sformułowania „gej”. Jedno z zadań w tym odcinku polegało na wymyślaniu obraźliwych wierszyków na temat innych uczestników; taka była konwencja, do której dostosowali się wszyscy uczestnicy programu. W dobie „fake newsów” doradzamy opieranie się na faktach, a nie jedynie doniesieniach medialnych. Polecamy obejrzenie całego odcinka, wyciągniecie własnych wniosków i dystans do rzeczywistości (…)”.

Po nagonce na Pawlickiego wypowiedział się na swoim instagramowym profilu także Michał Piróg: „Moi drodzy od zeszłej środy nie milknie afera dotycząca ostatniego odcinka programu Azja Express . Mojego konfliktu z Antkiem i Pawlem . Chciałbym prosić o zdrowy rozsądek w tej sprawie. Jest to program dosyć ciężki i wymagający. Wszyscy byliśmy podczas wyścigu zmęczeni. Czasami w emocjach lub żartach padały słowa które mogą wywołać skrajne emocje. Fakt jest taki, że nie żywię żadnych negatywnych uczuć ze względu na zaistniałą sytuacje do chłopaków. Nie zmienia to faktu iż nie był to duet z którym się szczególnie zaprzyjaźniłem. Wynika to z odmiennych charakterów. Zarazem mimo różnic spędziliśmy wiele chwil na długich rozmowach i wymianie poglądów. Proszę o nie demonizowanie całej tej sytuacji. Również proszę o zastanowienie się nad reakcjami na kwestie które nas bulwersuja . Lincz i kamienowanie nie są metodami słusznymi. Pamietajmy żeby kierowały nami zdrowy rozsądek i analityczne myślenie. Dziękuje pięknie i niezmiennie życzę miłego dnia”.

Apel tancerza zapewne nie przyniesie żadnego efektu, bo w świadomości wielu telewidzów Antoni Pawlicki posunął się o krok za daleko. W Internecie nie milkną komentarze, że to właśnie on jest drugą Żenulką i że przez udział w „Azji” bardzo stracił wizerunkowo.

Jesteście podobnego zdania?

Polecamy także: Najbardziej żenujące teksty w `Azja Express`

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 07:41
Ja nie rozumiem o co afera. Jest pedziem ? Jest wiec w czym sek. Rymowanki mialy byc obrazliwe ? No to byly. Juz nie udajmy ze kazdy tak pieknie mowi gej lub jomoseksualista bo akurat zwrot na p. Jest najczesciej uzywany.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie