Z ostatniej chwili: Chodakowska zaprosiła Lewandowską na okładkę swojego pisma!

Co na to Ania?
Z ostatniej chwili: Chodakowska zaprosiła Lewandowską na okładkę swojego pisma!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ & https://www.instagram.com/chodakowskaewa/)
27.09.2017

Obie pojawiły się w momencie, gdy specjaliści zaczęli załamywać się wyglądem i kondycją Polaków. Dietetycy alarmowali wówczas, że w ciągu ostatnich 30 lat otyłość wśród polskiej młodzieży wzrosła aż dziesięciokrotnie. Tyliśmy szybciej niż Amerykanie. Co druga Polka miała nadwagę, a wymiary przeciętnej kobiety w naszym kraju wynosiły 168 cm wzrostu i blisko 68 kg wagi.

I właśnie wtedy, gdy wydawało się, że nadal będziemy tyć, pojawiła się Ewa Chodakowska. W ciągu paru miesięcy z nieznanej nikomu dziewczyny stała się najpopularniejszą polską trenerką. Wkrótce musiała jednak podzielić się tym tytułem z Anną Lewandowską, mistrzynią karate i pasjonatką zdrowego odżywiania, która prywatnie jest żoną naszego najleszego piłkarza.

I choć obie miłośniczki sportu na każdym kroku podkreślały, że nawzajem sobie kibicują, a o rywalizacji nie może być mowy, media co pewien czas próbują je ze sobą skonfliktować.

Dzisiaj trenerki udowodniły jednak, że bardzo się wspierają.

Lewandowska i Chodakowska

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ & https://www.instagram.com/chodakowskaewa/)

Najpierw Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instastory filmik, na którym powiedziała: „Ewa, zrobię z tobą kilka ćwiczeń brzucha, widzę, że lubisz te same co ja. Więc kochane, nie ważne z kim, ale trenujemy!”.

Chodakowska długo nie czekała ze swoją odpowiedzią. Na swoim filmiku stwierdziła: „Właśnie przed chwilą zobaczyłam post na Instastory Ani Lewandowskiej i bardzo się cieszę Aneczko, że się ze mną zgadzasz. Myślę, że pora na kolejny krok. Zapraszamy Cię z moim mężem na okładkę BE ACTIVE. Niech to będzie oficjalne zaproszenie”.

Jak myślicie, Lewandowska się zgodzi?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.09.2017 12:53
Śmiać mi się chce jak ludzie je hejtują i myślą jak one się nienawidzą. Obie robią to co lubią, każda z nich ma swoich fanów. Ludzie szukają niepotrzebnej sensacji... Takim zachowaniem pokazują tylko, że nie chcą dzielić ludzi na dwa obozy a współpraca jest możliwa w każdym przypadku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 10:58
WYYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM SPRZEDAJNA KURWO!!! IQPA TO SYF NISZCZĄCY ZDROWIE!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 10:56
WYPAD Z TYM SPAMEM!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2017 16:52
z którą z nich ćwiczycie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2017 16:09
Super:) aż chce się trenować z obiema:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo