Kim jest kobieta, której tak bardzo nie znosi królowa Elżebieta II?

Czego do tej pory nie wiedziałyście o dziewczynie księcia Harry'ego?
Kim jest kobieta, której tak bardzo nie znosi królowa Elżebieta II?
Fot. ONS
02.10.2017

Mogłoby się wydawać, że księżna Kate przetarła szlak dla wybranki księcia Harry’ego. Jej pochodzenie oraz zachowanie w młodości pozostawiały wiele do życzenia. Mało kto pamięta też, jak wyglądała współczesna ikona stylu, kiedy jeszcze była panną.

Niestety, gdy wyszło na jaw, że nową dziewczyną Harry’ego jest amerykańska aktorka Meghan Markle, która na dodatek ma za sobą rozwód, królowa Elżbieta zareagowała dużą nieprzychylnością. Żona księcia Karola – Camilla, również dała kobiecie do zrozumienia, że nie pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo wszystko przeszkody stawiane przez krewnych nie odwiodły młodszego syna Diany od związku z piękną brunetką. Para nadal jest razem.

Po raz pierwszy od wielu lat to nie księżna Kate jest na celowniku mediów. Uwaga Brytyjczyków została skierowana na potencjalną nową księżną. Nawet trzecia ciąża księżnej Cambridge nie sprawiła, że blask fleszy odwrócił sie od Meghan Markle. Co jakiś czas pojawiają się na jej temat nowe informacje. Kilka z nich opublikował portal thesun.co.uk.

Zobacz także: Najseksowniejszy uczestnik drugiej edycji Azja Express. Mowa o...

 

 

MEGHAN MARKLE

Fot. ONS

Zanim Meghan została aktorką, była kaligrafem

Markle jakiś czas temu zdradziła, że posiada talent do pięknego pisania. W jednym z wywiadów podzieliła się wiadomością, że pracowała jako profesjonalny kaligraf. Megan powiedziała magazynowi Good Housekeeping, że zajmowała się kaligrafowaniem przy takich okazjach jak śluby oraz ważne eventy. Na koniec dodała, że pisanie ręczne powoli staje się zapomnianą sztuką.

Meghan nie jest jej prawdziwym imieniem

Podobnie jak wiele innych aktorek, Meghan wybrała sobie imię, które ma ją wyróżniać w środowisku aktorskim. Meghan nie zdecydowała się na fikcyjne, ale jedno z dwóch, które posiada. W pełnym brzmieniu powinna się przedstawiać jako Rachel Meghan Markle.

MEGHAN MARKLE

Fot. ONS

Meghan brała udział w teleturnieju

Żeby zapewnić sobie farta, Meghan wzięła udział w popularnym teleturnieju telewizyjnym. W 2006 roku przez jeden sezon można ją było zobaczyć w amerykańskiej wersji Deal or No Deal. Jakiś czas później opowiedziała o tym doświadczeniu jednemu z magazynów: Chciałam zakończyć to wieczne stanie w tych okropnych, niewygodnych, drogich butach na 5-centymetrowych obcasach oraz czekanie na kogoś, kto mnie wybierze, żebym mogła usiąść.

Meghan uzyskała stopień naukowy z public relations

Meghan studiowała na Northwestern University. Studia z dziedziny public relations ukończyła w 2003 r. W trakcie była członkiem żeńskiego stowarzyszenia Kappa Kappa Gamma. Gdy zakończyła studia, przyznała, że nie wyklucza możliwości powrotu i uzyskania tytułu magistra.

MEGHAN MARKLE

Fot. ONS

Ma zadziwiająco różnorodne korzenie

Meghan ujawniła, że ma afrykańsko-amerykańskie oraz holendersko-irlandzkie korzenie w drzewie genealogicznym. To tłumaczyłoby jej ciemniejszą karnację. Matka kobiety jest Afroamerykanką, natomiast ojciec to pół Holender, pół Irlandczyk. Para spotkała się na planie filmowym, gdzie oboje pracowali. Wypowiedź Meghan na ten temat można było zobaczyć w magazynie Elle. Określiła to jako bycie mieszanką farb różnych ras, jakąś rozmytą linią, w równych częściach oszałamiającą i oświecającą. Dalej mówi: Podczas gdy moje mieszane dziedzictwo mogło wykreować wokół mojego ja szarą strefę i trzymać mnie z nogą po obu stronach płotu, zdecydowałam się je przyjąć. Po to, żeby mówić kim jestem i skąd pochodzę, aby głos zabrała moja duma wynikająca z bycia silną, pewną siebie kobietą mieszanej rasy.

Meghan zaczęła o tym mówić, ponieważ jej mama jest czarnoskóra, ma dredy i podawała się za mieszkankę Kaukazu. Podczas dorastania aktorka znajdowała się pod obstrzałem krytyki, bo ludzie wątpili, czy kobieta jest jej biologiczną matką.

Zobacz także: Książę Harry i Meghan zdecydowali się na kolejny wielki krok. Czy to oznacza, że...?!

Źródło: thesun.co.uk

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2017 19:20
Camila to akurat ma największe prawo, żeby się wypowiadać czy ktoś pasuje do rodziny królewskiej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo