Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata. Z kim spędzi urodziny?

Czego życzycie Martynie?
Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata. Z kim spędzi urodziny?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/martyna.world/)
28.09.2017

Martyna Wojciechowska kończy dziś 43 lata. Polska prezenterka telewizyjna i podróżniczka na pewno nie może żałować, że nie wykorzystała ich w pełni, ponieważ trudno znaleźć osobę tak aktywną i ciekawą świata jak ona. Martyna jest znana zwłaszcza z programu “Kobieta na krańcu świata”, który przedstawia jej wycieczki do różnych krajów i ukazuje życie z perspektywy miejscowych kobiet. W przypadku Martyny sukces gonił sukces, ale media nie byłyby sobą, gdyby w końcu nie zainteresowały się jej życiem osobistym...

Martyna była pięciokrotnie zaręczona, a dwa razy odwołała ślub w ostatniej chwili. Przez pewien czas przypisywano jej nawet skłonności homoseksualne i łączono z Anitą Werner, ale w wywiadzie dla magazynu  “Pani” kobieta stanowczo temu zaprzeczyła. Portal jastrzabpost.pl przytacza jej wypowiedź: Też słyszałam takie doniesienia na swój temat. Bo wiesz, jeśli kobieta jest niezależna, samodzielna i nie potrzebuje pokazywać się ze swoim mężczyzną publicznie, to na pewno jest lesbijką. Doniesienia o życiu miłosnym podróżniczki z ostatnich lat dotyczą ratownika medycznego Michała Wieczorka, z którym Martyna nawet zdecydowała się zamieszkać – czytamy na pomponik.pl. Wszystko wskazuje jednak na to, że związek nie przetrwał, a Wojciechowska zakochała się po raz kolejny.

Kto jest jej wybrankiem?

Zobacz także: Najlepsze książki o podróżach – TOP 6

 

Prawda wyszła na jaw podczas udzielania wywiadu. Martyna co nieco opowiedziała o mężczyźnie, który ją zafascynował. Podobno nie wiedział, kim jest podróżniczka i musiał ją wygooglować – donosi portal pomponik.pl. To sugeruje, że nie pochodzi z Polski, ponieważ raczej każdy wie, kim jest gwiazda TVN-u, a przynajmniej kojarzy jej imię oraz nazwisko.

Obcokrajowiec pasowałby do Martyny: jej pasji innymi kulturami, niezależności oraz braku przywiązania do stereotypowej roli kobiety. Na Instagramie podróżniczki nie pojawiło się ostatnio żadne zdjęcie z mężczyną, ale być może Martyna opublikuje coś na swoim profilu z okazji urodzin. Jeżeli jest w nowym związku, prawdopodobnie będzie chciała celebrować uroczystość z ukochanym. Co prawda podróżniczka swój ostatni związek ukrywała przez około rok, ale już samo zdjęcie z innego kraju mogłoby stanowić pewien trop. Np. pochodzenie wybranka.

Jaką narodowość obstawiacie? My z pewnością nie widzimy obok niej Włocha (zbyt przywiązany do tradcycji i zaborczy) ani Araba (ten sam powód co w przypadku Włocha).

Z partnerem czy bez, Martyna na pewno spędzi swoje urodziny w sposób wyjątkowy. Wszystkiego najlepszego!

Źródło: pomponik.pl, jastrzabpost.pl

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo