Natalia Siwiec w ogniu krytyki: „Kłamiesz z zimną krwią!”

Fanki zarzucają celebrytce nadużywanie Photoshopa. Podejrzewają także, że… wcale nie była w ciąży.
Natalia Siwiec w ogniu krytyki: „Kłamiesz z zimną krwią!”
źródło: Instagram (instagram.com/nataliasiwiec.official)
15.09.2017

Trudno stwierdzić, skąd wziął się trend na bycie fit tuż po urodzeniu dziecka. Przecież okres ciąży, porodu, a następnie połogu jest ogromnym obciążeniem dla organizmu kobiety. Nikt nie wymaga, by kilka dni po wydaniu potomka na świat matka mieściła się w rozmiar S, była aktywna zawodowo i wygimnastykowana. Na powrót do formy trzeba dać sobie czas.

Zobacz także: Co oznacza imię córki Natalii Siwiec - MIA?

Tymczasem można odnieść wrażenie, że ostatnio gwiazdy prześcigają się w tym, która szybciej zaprezentuje płaski brzuch po porodzie. Jeśli świetną figurę mają zapisaną w genach i szybko gubią kilogramy po ciąży, tylko im pozazdrościć. Gorzej, gdy katują się kosztem własnego zdrowia, by udowodnić światu, że są idealne. Nie jest to dobre ani dla nich, ani dla innych matek, które obserwują je na portalach społecznościowych. Taki widok sprawia bowiem, że wpadają w kompleksy i czują się gorsze. Myślą sobie: „Ja dwa dni po porodzie nie mogłam wstać z łóżka, a gwiazda XYZ nosi szorty i w ogóle nie ma brzucha”.

Ostatnio z podobnymi zarzutami spotyka się Natalia Siwiec. Celebrytka urodziła córeczkę Mię 21 sierpnia i już po kilku dniach pozowała na Instagramie z idealną sylwetką. Podejrzliwe fanki najpierw zaczęły ją podejrzewać o to, że w ogóle nie była w ciąży i wynajęła surogatkę. Teraz doszły jednak do innych wniosków. Jakich?

Natalia Siwiec

źródło: Instagram (instagram.com/nataliasiwiec.official)

Zdaniem części dziewczyn, które obserwują profil Siwiec, celebrytka mocno nadużywa Photoshopa. „Zdjecia byly do reklamy przygotowane na samym poczatku lub przed ciaźą,a Natalia kłamie z zimną krwią” – pisze jedna z fanek.

Kolejne zarzucają Miss Euro 2012, że powoli traci wiarygodność, bo każde jej zdjęcie to równocześnie natrętne promowanie jakiegoś produktu.

Nie zabrakło jednak i pozytywnych opinii. „Jaka ty piękna!”, „Wow!” – to tylko niektóre z nich.

A Wy co sądzicie o postach Natalii?

Natalia Siwiec

źródło: Instagram (instagram.com/nataliasiwiec.official)

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Kaja (Ocena: 5) 14.10.2017 10:47
Wiecie co, Lewandowska rozumiem, bo jednak to sportowiec. Ale taka Siwiec? Ona cos cwiczyla w ogole?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 16:48
Nie wiem czy urodziła sama czy wynajęła surogatke, nie interesuje mnie to za bardzo, mam swoje życie. I sama po sobie wiem, że płaski brzuch zaraz po porodzie jest możliwy. W ciąży nie byłam na żadnej diecie, nie ćwiczyłam, po prostu się leniłam. Przytyłam 4 kg. Kilka godzin po porodzie nie było śladu po ciąży. Takie geny.
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 16:03
Zajmijcie się swoją dupą matki polki, dajcie innym żyć jak chcą. Wy macie prawo wychowywać tylko swoje dziecko, a nie pouczać dorosłą kobietę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 15:56
Nawet jeśli miała surogatkę to jej sprawa!(ma kasę więc czemu nie?) Nie musi się nikomu spowiadać. Zazdrosne zaniedbane mamuśki się wyżywają z zazdrości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 12:37
A co w tym złego, jeśli wynajęła surogatkę? Czy wy głupie baby musicie wszystko wiedzieć? Czy karmi piersią, czy rodziła naturalnie czy przez cesarkę. Czy ochrzci dziecko. Czy ma nianię. Serio? Aż tak was interesuje życie obcej kobiet i nie chodzi tu tylko o Siwiec. Baby zadają takie prywatne, nawet intymne pytania. Kto wam daje prawo się wtrącać w cudze życie?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie