Joanna Przetakiwicz po sesji dla PLAYBOYA: „Już nigdy takich zdjęć sobie nie zrobię!”

Mamy video z wywiadem gwiazdy. Obejrzyjcie koniecznie!
Joanna Przetakiwicz po sesji dla PLAYBOYA: „Już nigdy takich zdjęć sobie nie zrobię!”
13.09.2017

Już dawno o okładce magazynu PLAYBOY nie mówiło się tyle, co przez ostatnie kilka dni. Powodem całego zamieszania jest gwiazda nowej okładki, Joanna Przetakiewicz. O tym, jak czuła się przed obiektywem, opowiedziała w wywiadzie:


Choć właścicielka domu mody LaMania jest piękna i wyjątkowo zgrabna, jej udział w rozbieranej sesji z pewnością zaskoczył wielu fanów. Bizneswoman w grudniu skończy bowiem… 50 lat! Pozując do rozbieranych, bardzo sensualnych zdjęć, chciała jednak przełamać pewne stereotypy. W końcu dojrzałe kobiety również mają niesamowity potencjał!

- To niewątpliwie dobry czas dla Joanny. Spełniona mama trzech synów rozwija swój biznes, odnosi sukcesy i dobrze się bawi. Wiedzą o tym świetnie widzowie 2. edycji Azja Express, której Joanna jest jedną z bardziej sympatycznych i pozytywnych bohaterek – zauważa serwis kozaczek.pl.

Naszym zdaniem to jedna z najlepszych okładek i najlepszych sesji polskiej edycji PLAYBOYA. A Wam jak się podoba?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 18:17
szkoda, bardzo szkoda. Miałam ją za kobietę z klasą, prawdziwą bizneswoman. Okazałą się pusta jak bęben dołączając do grona frytki, anny muchy, sylwii nowak oraz innych anonimowych cycków i dup
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.09.2017 17:13
Ciekawe czy zrobiła by taką sesję gdyby nie było photoshopa? Nie sądzę. Poza tym okładka aż śmieszna grafik się nie postarał jedna pierś normalna a druga pod brodą :) masakra jak można coś takiego zaakceptować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo