Majewski i DEYNN biorą ślub już dzisiaj?!

Para sugeruje, że wielki dzień właśnie nadszedł.
Majewski i DEYNN biorą ślub już dzisiaj?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)
01.09.2017

Wielokrotnie pisałyśmy o tym, że DEYNN jest fenomenem w polskim showbiznesie. Influencerka bije rekordy popularności na Instagramie, a JOY z jej postacią na okładce wyprzedał się na pniu – magazyn musiał robić nawet dodruk numeru. Firmy kosmetyczne chętnie nawiązują z nią współpracę reklamową, ponieważ Marita Surma gwarantuje im jedno – rozgłos.

Co ciekawe, nie przeszkadza im to, że gwiazdka używa często wulgaryzmów w swoich postach i że wiele z jej relacji było przez followersów hejtowanych. Najgłośniejszą tego typu sprawą była m.in. kłótnia Deynn i Majewskiego – celebrytka relacjonowała wówczas przeprosiny i błaganie o wybaczenie, gdyż „zawiodła zaufanie” ukochanego. Ten na szczęście jej przebaczył, a wkrótce potem się zaręczyli.

Ostatnio influencerka i jej partner wrzucali na portale społecznościowe sporo sugestii, jakoby ich ślub miał odbyć się właśnie dzisiaj. Choć wcześniej twierdzili, że tym wielkim dniem pochwalą się po fakcie, ponieważ chcą, by było to wydarzenie intymne i wyjątkowe, wszystko wskazuje na to, że zmienili zdanie.

- Jako pierwszy wygadał się Majewski, podczas spaceru ze swoją ukochaną, powiedział, że „TEN dzień już jutro!”. Informacja pojawiła się również we wpisie Deynn – zauważa serwis zeberka.pl.

Deynn wczoraj na Snapie dodała z kolei: „Jutro najważniejszy dzień życia. Dzień spełnienia, dzień pewności...”.

Fani zrozumieli to tylko w jeden sposób: chodzi o ślub. Jak myślicie, Marita i Majewski pochwalą się dzisiaj w Sieci obrączkami? A może znowu igrają ze swoimi obserwatorami?

Polecamy także: DEYNN chwali się nowymi paznokciami. HOT or NOT?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.09.2017 13:55
ten majewskima powiekszone usta?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2017 10:52
WON Z TYM SPAMEM!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2017 23:30
Nie rozumiem ich fenomenu, dla mnie gów** owinięte w papierek, to nadal gów** :( Deynn nie można odmówić tego, że włożyła sporo pracy, żeby dojść do takiej sylwetki, ale gdy otworzy usta... czar pryska.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2017 20:13
Znowu srejn, tym razem z przydupasem, to już się robi nudne, nikogo nie obchodzi to wulgarne dno intelektualne o wątpliwej urodzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2017 16:57
Nagrywają odcinek u wojewódzkiego a nie ślub
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo