Tak dzisiaj wygląda Sasha Strunin. Bezlitośni fani: „Utyła sporo!”

Wokalistka po latach wraca do muzyki.
Tak dzisiaj wygląda Sasha Strunin. Bezlitośni fani: „Utyła sporo!”
Fot. ONS
29.08.2017

W latach 2005-2008 jej postać zdobiła wszystkie nagłówki gazet. Nastolatki chciały wyglądać, jak ona, a jej przeboje były ciągle grane w radio i emitowane na kanałach muzycznych. Mowa oczywiście o Sashy Strunin, ówczesnej wokalistce The Jet Set.

- W 2009 piosenkarka postawiła na karierę solową, ale ta nie zapewniła jej jednak aż tak wielkiej popularności – przypomina fakt.pl.

Przez kolejne lata o Strunin zrobiło się cicho. W weekend wokalistka udzieliła wywiadu stacji TVN. W programie „Dzień dobry wakacje” powiedziała, że wraca do muzyki, ale tym razem stawia na gatunek, który jest jej bardzo bliski – jazz. Przy okazji przyznała, że jest szczęśliwie zakochana i zaręczona.

Co rzuciło się w oczy? Na pewno to, że dzisiaj po epatującej seksapilem 15-latce nie ma już śladu. Piosenkarka wydoroślała, zmieniła styl ubierania się, dojrzała.

Nie wszystkim fanom spodobała się jednak metamorfoza gwiazdy. Na portalach plotkarskich pojawiło się sporo bezlitosnych komentarzy na temat wagi piosenkarki. „Utyła sporo!”, „Buźka okrąglutka”, „Mało zadbana twarz”, „Nic specjalnego”, czy „Nie jest źle, ale ma taki typ urody, że robi jej się druga broda, podgardle” to tylko niektóre z opinii.

Jak widać, sporo zmieniło się przez ostatnie kilkanaście lat. Teraz bardziej liczy się wygląd, niż talent. A przecież Strunin ma naprawdę piękny głos.

Polecamy także: Tak wygląda Katie Holmes BEZ MAKIJAŻU. Straszna? To zobacz inne gwiazdy…

Sasha Strunin

Fot. ONS

Sasha Strunin

Fot. ONS

Sasha Strunin

Fot. ONS

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.08.2017 14:51
moim zdaniem nie zmienila sie i gruba nie jest ale to co na siebie ubrala to nawet miss swiata by w tym chu owo wygladala ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2017 19:33
Kiedyś była śliczną dziewczyną, a teraz.. Nie jest jakaś gruba, ale mam wrażenie, że rysy twarzy jej się zmieniły i jeszcze ten styl.. Ona chyba jeszcze nawet 30 lat nie skończyła, a ubiera się jak moja 60-letnia mama
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2017 15:26
Rzeczywiście zbrzydła i wcale nie chodzi o dodatkowe kilka kg. Młoda kobieta a stylizuje się na ciotkę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2017 11:33
taki ma typ sylwetki po prostu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo