Małgorzata Rozenek w niestosownej sukience w Dubaju. Fanka: „Co Pani na siebie założyła?!”

Perfekcyjna Pani Domu przesadziła z dekoltem?
Małgorzata Rozenek w niestosownej sukience w Dubaju. Fanka: „Co Pani na siebie założyła?!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
11.08.2017

Od kilku dni Małgorzata Rozenek-Majdan zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z Dubaju. Perfekcyjna Pani Domu i jej mąż spędzają tam krótki urlop, choć z czasem wolnym ma to tak naprawdę niewiele wspólnego. Wyjazd jest zapewne związany z tajemniczym projektem TVN-u, w który państwo Majdanowie zostali zaangażowani. Wkrótce zdradzą pewnie więcej szczegółów.

Póki co jednak na Instagramie Małgosi wrze. Właściwie za każdym razem, kiedy gwiazda zamieszcza zdjęcie w bikini lub w kusym topie, fani wypominają jej, że „to nie wypada”. Tym razem fala krytyki spotkała ją jednak za… nieodpowiednią sukienkę. Na kolację z mężem w Dubaju Rozenek zdecydowała się na kreację eksponującą biust.

„Co Pani na siebie założyła?!” – bulwersuje się jedna z internautek. Inna rozwija tę myśl: „Piersi na wierzchu nie należą do elementów kultury arabskiej, więcej szacunku do miejsca pobytu, pani Małgorzato, to nie jest plaża”.

Zgadzacie się z tą krytyką?

Polecamy także: Ania Lewandowska chwali się mężem i córką: „Love!”

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.08.2017 10:45
No żesz...ludziom już się w glowach przewróciło. My mamy dostosowywać się do ich wymagań, chodzić zakryte od stóp do głów, bo taka kultura. No przecież to szaleństwo. Oni kompletnie się nie przejmują naszą kulturą a nasze zwyczaje olewają i nikomu to nie przeszkadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.08.2017 12:55
Ja nie lubię burek w Polsce, nie podoba mi się, że właściwie nie widzę z kim mam do czynienia. Wolałabym, żeby były zwyczajnie zakazane, z drugiej strony, gdybym wybierała się do arabskiego kraju, na pewno uszanowałabym ich religię. Nie muszę się z nią zgadzać, nie musi mi się ona podobać, nie muszę jej wyznawać, ale skoro ludzie tam TAK żyją, a ja jestem gościem - powinnam się dostosować. Tak samo, jak oczekiwałabym dostosowania się w miejscu, gdzie kultywuje się moją tradycję. Jeśli oni nie szanują, to ja też nie czuję się zobowiązana do przestrzegania ich norm.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2017 15:28
Kasa jest , klasy brak.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2017 19:14
Wypadałoby w Polsce, ale nie w Dubaju, gdzie chodzi tysiące kobiet pozakrywanych. I nie chodzi tu o założenie burki, ale sukienka bez dekoltu, do kolan, byłaby odpowiedniejsza. I mówię to ja, mega zgrabna laska, która w Polsce ubiera się jak chce, ale jak jestem w Dubaju to sorry- nie swiecę cyckami , bo czułabym się po prostu głupio (setki spojrzeń w stronę takiej kobiety)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.08.2017 18:07
Ból dupy zazdrosnych, znudzonych kobiet. Niejedna 20-latka chciałby tak wyglądać, A większości się po prostu nie chce, wolą mówić, że to nie wypada. Nie wypada nosić za ciasnych ubrań i pokazywać wylewajacy się brzuch, nawet przez młode dziewczyny. Małgosia jest zgrabna, pracuje na to więc niech pokazuje ile jej się podoba. Pozazdrościć pewności siebie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo