Wyciekła niepublikowana dotąd piosenka Dody! Posłuchajcie…

Utwór zatytułowany jest „Lions”.
Wyciekła niepublikowana dotąd piosenka Dody! Posłuchajcie…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)
07.08.2017

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek w Polsce. Nie wstydzi się mówić o seksie, wypominać byłym partnerom ich wpadek, czy kłócić z celebrytkami, które zaszły jej za skórę. Dorota Rabczewska to jednak nie tylko kontrowersje, ale również… wielkie serce. Wokalistka angażuje się w wiele akcji charytatywnych, a jednym z jej największych osiągnięć w tej dziedzinie jest nagłośnienie problemu z dawcami szpiku kostnego. Po jej apelu do bazy dawców zapisały się setki tysięcy ludzi, a zatem była to imponująca inicjatywa.

O piosenkach i koncertach Dody mówi się niestety znacznie mniej niż o jej życiu prywatnym.

- Rok temu wokalistka wydała, wraz z reaktywowanym zespołem Virgin, album CHONI, z którego pochodzą single „Niebezpieczna Kobieta”, „Kopiuj-Wklej” i „Sens”. Tym samym, jak mówi, pożegnała się z erą popu w swojej twórczości artystycznej – czytamy na serwisie tuba.pl. Portal dodaje także: - Niespodziewanie jednak, w Internecie pojawiła się piosenka „Lions”, będąca efektem sesji nagraniowych na potrzeby solowego albumu Doroty, który jest zapowiadany od 2013 roku.

Do tej pory nie wiadomo o nim jednak nic. W międzyczasie Doda nagrała co prawda kilka utworów, a nawet ruszyła w trasę koncertową „Riotka Tour”, ale solowa płyta się nie ukazała i tak naprawdę nie jest pewne, czy w ogóle się ukaże.
Teraz, kiedy wyciekł niepublikowany dotąd utwór „Lions”, macie szansę posłuchać zapowiadanego przed laty albumu.

Jak Wam się podoba?

Polecamy także: Deynn jednak jest w ciąży?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Ewaa (Ocena: 5) 09.08.2017 16:27
Jak dla mnie brzmi świetnie i niebanalnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2017 16:04
ja zawsze ją lubiłam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo