Przełom w związku Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego!

Czy to już koniec ich małżeństwa?
Przełom w związku Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego!
Fot. ONS
04.08.2017

Kilka miesięcy temu media podały informację, że Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski przechodzą kryzys. Początkowo wydawało się to jedynie plotką wyssaną z palca. Piosenkarka i jej mąż uchodzili przecież za jedną z najszczęśliwszych par w polskim showbiznesie. Udało im się pokonać chorobę Maćka, doczekali się także trójki dzieci. Mimo to jakiś czas temu gwiazda na swoim profilu ogłosiła, że w jej życiu szaleje „tornado zmian”. Po 18 latach postanowiła odejść od męża (…) i związać się z młodszym Łukaszem Wojtanowskim – informował wtedy serwis pudelek.pl.

Piosenkarka, mimo rozpadu małżeństwa, do tej pory mieszkała w swoim domu w Radziejowicach. - Jednak narastające napięcie między nią a Maciejem Myszkowskim zmotywowało ją do spontanicznej wyprowadzki. Choć architekt w ostatnim wywiadzie podkreślił, że para przechodzi tylko kryzys, okazuje się, że Justyna jest odmiennego zdania – czytamy na gwiazdy.wp.pl.

Potwierdza to także magazyn „Na żywo”, według którego Steczkowska wprowadziła się już do 80-metrowego apartamentu swojego menadżera. To jednak nie wszystko.

Maciej Myszkowski

Fot. ONS

„Na żywo” podaje również, że Wojtanowski zdążył już kupić pierścionek zaręczynowy, ponieważ liczy, że Justyna wkrótce rozwiedzie się z mężem. Portale plotkarskie podchwyciły ten temat, wieszcząc głośny i szybki rozwód.

Jak skomentował to natomiast Myszkowski? - Ku zdziwieniu wszystkich były model zadeklarował w rozmowie z „Super Expressem”, że nadal chce ratować swoje małżeństwo – podaje serwis gwiazdy.wp.pl i cytuje słowa architekta: „Jestem mężem mojej żony, mamy jakiś kryzys, pracujemy nad nim!”.

Jak myślicie, to już koniec tego związku czy jest jakakolwiek szansa, że małżonkowie do siebie wrócą?

Polecamy także: Kamil Durczok ma nową dziewczynę?! Pokazał wspólne zdjęcie z…

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2017 10:58
Głupia ta Steczkowska. Mówią, że kobiet nie ima się kryzys wieku średniego. Bzdura. Jeszcze zatęskni za mężem, ale będzie już pewnie za późno na odbudowanie czegokolwiek. Ten jej nowy facet wygląda beznadziejnie (a o tym, że jest słabym człowiekiem, świadczy chociażby fakt uwiedzenia mężatki).
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo