Kasia Bosacka oburzona reklamą z Lewandowskim: „Panie Robercie naprawdę wstyd!”

O co poszło?
Kasia Bosacka oburzona reklamą z Lewandowskim: „Panie Robercie naprawdę wstyd!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/wiem_co_jem/ & https://www.instagram.com/_rl9/?hl=pl)
01.08.2017

Kasia Bosacka znana jest z tego, że nie lubi owijać w bawełnę. Z bezwzględną szczerością obnaża kłamstwa producentów żywności (i nie tylko), a jej program na TVN Style „Wiem, co jem” można już śmiało uznać za wizytówkę stacji. Jako orędowniczka zdrowego stylu odżywiania, prezenterka poczuła się zatem w obowiązku, by wytknąć Robertowi Lewandowskiemu udział w reklamie popularnego napoju gazowanego.

Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza...” – stwierdziła ostro na Facebooku.

Piłkarza zaczęli bronić fani, twierdząc, że producent napoju, o którym mowa, jest oficjalnym sponsorem piłkarskich mistrzostw świata, przez co najprawdopodobniej sportowiec był zobowiązany kontraktem do udziału w spocie. Kasia Bosacka nie dała się jednak przekonać temu argumentowi, stwierdzając krótko: „Ale to pan Robert daje swoją twarz”. Zdaniem prezenterki jest pewien nietakt w zachęcaniu do picia czegoś, co uważa się powszechnie za sprzyjające otyłości przez osobę, która kojarzy się ze zdrowym trybem życia.

Po czyjej stronie w tym sporze jesteście?

Polecamy także: Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! „W ten sposób daję mojemu dziecku dużo zdrowia”

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 02.08.2017 13:45
Rozumiem, ze kasa, ze trudno odmowic na ulicy ich nie znajdzie, ale jakas granica jest. Sa sportowcami i musza dbac o swój wizerunek, a nawet, by wypadalo. Nigdy nie przepadałam, za nimi i chyba dobrze, ponieważ, sa to normalni ludzie, jak każdy przeciętny człowiek, którego można spotkać wszędzie.Jeszcze dodam, ze uroda, tez nie bija na glowe.
odpowiedz
Mateusz (Ocena: 5) 01.08.2017 21:18
Ja bardzo chętnie bym zobaczył jak ci wszscy ludzie mówiacy o braku ideałów, parciu na szkło, leceniu na kasę, itd. odrzucają wielo milionowy kontrakt bo tak trzeba.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 14:42
Ludzie dla kasy zrobia z siebie kretynow. Ja myslalam, ze on jest trochę bardziej inteligentny, ale niestety nie rozni, się od innych niczym. Dla mnie jest to człowiek przeciętny, który wykorzystuje kazda okazje do zarobku niszcząc swój wizerunek, który i tak był sredni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 12:54
Racja zawsze mnie to oburzało, że sportowcy reklamują słodzone napoje gazowane (pepsi, cola) i słone przekąski takie jak czipsy. I nie chodzi tylko o tego półgłówka lewandowskiego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 11:49
Trudno się z nią nie zgodzić. Parcie na kasę u Lewandowskich aż bije po oczach, już niemal z lodówki wyskakują.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo