Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! „W ten sposób daję mojemu dziecku dużo zdrowia”

Wreszcie skończą się domysły, w jaki sposób jest karmiona Klara?
Lewandowska pokazała, jak karmi piersią! „W ten sposób daję mojemu dziecku dużo zdrowia”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
01.08.2017

Od kiedy 4 maja Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko, praktycznie nie ma dnia, żeby w polskich mediach nie pojawiła się jakaś publikacja na temat młodej mamy lub jej córeczki. Emocje budzi dosłownie wszystko – cena wózka, kolor kocyka; drogie prezenty, zabieranie dziecka na wesele znajomych; ćwiczenie po porodzie i sposób karmienia.

Polecamy także: Anna Lewandowska w kuszącej pozie na Instagramie. Fanka: „Z prawą nogą coś jest nie tak”

A propos tej ostatniej kwestii – dzisiaj fanki trenerki wreszcie otrzymały dowód na to, że ich idolka nie karmi córki butelką. Ania z okazji Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią zamieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie z Klarą. Podpisała je tak:

„Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami.

Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek. Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech”.

Zgadzamy się z tym postem w 100%. Urocze zdjęcie?

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 15:40
Dlaczego oni sprzedaja juz wszystko?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.08.2017 11:25
ja tam ją lubię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo