Anna Lewandowska w kuszącej pozie na Instagramie. Fanka: „Z prawą nogą coś jest nie tak”

Co miała na myśli?
Anna Lewandowska w kuszącej pozie na Instagramie. Fanka: „Z prawą nogą coś jest nie tak”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
29.07.2017

Trudno doprawdy przewidzieć, do czego fani Anny Lewandowskiej mogą się przyczepić. Kiedy trenerka pokazuje efekty swojej pracy – spotyka ją krytyka. Kiedy relacjonuje wakacje z mężem – w komentarzach pojawiają się wpisy, że odpoczynek jej się nie należy, bo się nie przepracowuje na co dzień. Pozuje z córką – źle. Pozuje z mężem – źle. Pozuje sama – też źle. Włącza się w akcje charytatywne – daje za mało lub jest zbyt szczodra. Istne wariactwo.

Ostatnio Lewandowska została skrytykowana, gdy przedstawiła przepis na swoją ulubioną maseczkę. Wywiązała się z tego mała afera. Przypomnijmy:

Anna Lewandowska zdradziła, jak dba o cerę. Oburzona fanka: „Bez składników z Twojego sklepu maska się nie uda, prawda?”

Pod najnowszym zdjęciem trenerki, na którym w kuszącej pozie zachęca do jedzenia kaszy jaglanej, posypało się sporo ciepłych słów:

„Bosko wyglądasz Ania, super”

„Świetne zdjęcie”

„Nie tylko zdjęcie, ale również piękna Kobieta”

Jak to zwykle w przypadku Lewandowskiej bywa, znalazła się jednak komentatorka, która stwierdziła: „Z prawą nogą coś jest nie tak”.

Jak myślicie, co miała na myśli?

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.43 / 5
xxx (Ocena: 5) 01.08.2017 06:20
poodpadają jej te giry. kusząca poza wkurzająca. wg mnie to ona dawno powinna zejść ze sceny i pogodzić się, że co mąż sławy nabije to ona zaprzepaszcza. wole chudnąć na naturalnych tabsach iqacai, ćwiczyć chodakowską a nie miec z nią cokoliwiek do czynienia
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.07.2017 02:00
To jest serio ARTYKUŁ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2017 18:39
Może chodzi o to, że ona na prawie wszystkich zdjęciach ma uniesioną nogę jak sikający pies. Anka myśli, że ta poza ładnie wygląda, a wygląda jakby była niepełnosprawna i z jej nogą było coś nie tak.. Co jak co, ale na zdjęciu, na którym siedzi mogła sobie już odpuścić tą uniesioną nogę. Okropnie i strasznie nienaturalnie to wygląda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2017 15:55
Stopy ma brzydkie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2017 15:04
Może to, że nikt normalny nie siedzi z noga w górze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie