Weronika Rosati wybrała już imię dla swojego dziecka! Ładne?

Jej wybór nie powinien nikogo dziwić.
Weronika Rosati wybrała już imię dla swojego dziecka! Ładne?
Fot. KAPiF
24.07.2017

Informacje na temat ciąży Weroniki Rosati rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Zaledwie kilka dni temu menedżerka gwiazdy, Gabriela Piekarniak, potwierdziła mediom, że aktorka i jej partner, Robert Śmiegielski spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Brzuszek Weroniki jest już widocznie zarysowany, więc termin porodu zapewne nie jest tak odległy, jak mogłoby się wydawać. Gwiazda zna już ponoć także płeć malucha.

Dziennik „Fakt” dotarł do informacji, że będzie to najprawdopodobniej dziewczynka. Weronika jest z tego powodu przeszczęśliwa, ponieważ będzie mogła nazwać córeczkę imieniem swojej idolki, Elisabeth Taylor. - Od razu powiedziała, że dziewczynka musi być Elą. Nie dała w tej kwestii dojść do głosu Robertowi – wyjaśnia gazeta.

Ciekawe, czy faktycznie wybór padnie na to imię. Jak sądzicie?

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 1) 25.07.2017 18:20
Mam na imię Elżbieta i szczerze mówiąc za nim nie przepadam. Pasuje do 50- letniej pani, ale nie do 20-latki. Nie wiem co kierowalo moimi rodzicami, skoro zarówno moja starsza jak i młodsza siostra maja normalne, współczesne imiona. Przyzwyczaiłam się już, ale jako dziecko wstydziłam się go, zwłaszcza ze dzieciom w szkole się nie podobało. Nie powinno się człowieka oceniać po imieniu, bo sam go sobie nie wybierał, jednak spotkało mnie wiele przykrości z powodu tego, jak się nazywam. Po komentarzach niżej również widzę, że nie każdy jest na tyle inteligentny, by nie oceniać ludzi po tym, jakie imiona noszą.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.07.2017 15:36
WON Z TYM SPAMEM!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.07.2017 18:21
elisabeth jest piękne, Polska Elka to jakiś dramat
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 24.07.2017 17:38
Ela Elunia ladnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo