Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub!

Co napisała na temat sobotniej imprezy?
Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub!
Fot. KAPiF
24.07.2017

W sobotę Agnieszka Radwańska powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wieloletniemu partnerowi, Dawidowi Celtowi. 28-letnia tenisistka wzięła ślub w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie. Potem weselnicy bawili się w podkrakowskich Tomaszowicach i to właśnie tam państwo młodzi wykonali taniec, o którym w niedzielę mówiła cała Polska.

Przypomnijmy: Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to hit Internetu!

Zarówno uroczystość w kościele, jak i impreza weselna musiały być bardzo udane, ponieważ szczęśliwa tenisistka skomentowała całe wydarzenie w krótki, aczkolwiek wymowny sposób: „The happiest day of my life!!!!!!!!!!!!!! Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!!!!!!!!”.

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka wyszła za mąż w przepięknej kreacji projektu Agnieszki Maciejak. Suknia nawiązywała swoim krojem do najlepszych projektów Diora z lat 40. i 50. Kropką nad „i” był połyskujący welon oraz przezroczyste pantofelki Christiana Louboutina.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Młodej Parze!

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.07.2017 17:51
Ta sukienka jest po prostu brzydka, wygląda na niedokończoną a po drugie powoduje że Agnieszka wygląd nieproporcjonalnie, gdy jedna dziewczyna napisała w sumie to co ja wyżej, to wszyscy zwyzywali ją od wieśniaczek. Serio, wszystkim podoba się coś co ubiera "znana" osoba bo tak wypada czy jak?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo