Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub!

Co napisała na temat sobotniej imprezy?
Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub!
Fot. KAPiF
24.07.2017

W sobotę Agnieszka Radwańska powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wieloletniemu partnerowi, Dawidowi Celtowi. 28-letnia tenisistka wzięła ślub w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie. Potem weselnicy bawili się w podkrakowskich Tomaszowicach i to właśnie tam państwo młodzi wykonali taniec, o którym w niedzielę mówiła cała Polska.

Przypomnijmy: Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to hit Internetu!

Zarówno uroczystość w kościele, jak i impreza weselna musiały być bardzo udane, ponieważ szczęśliwa tenisistka skomentowała całe wydarzenie w krótki, aczkolwiek wymowny sposób: „The happiest day of my life!!!!!!!!!!!!!! Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!!!!!!!!”.

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka wyszła za mąż w przepięknej kreacji projektu Agnieszki Maciejak. Suknia nawiązywała swoim krojem do najlepszych projektów Diora z lat 40. i 50. Kropką nad „i” był połyskujący welon oraz przezroczyste pantofelki Christiana Louboutina.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Młodej Parze!

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.07.2017 17:51
Ta sukienka jest po prostu brzydka, wygląda na niedokończoną a po drugie powoduje że Agnieszka wygląd nieproporcjonalnie, gdy jedna dziewczyna napisała w sumie to co ja wyżej, to wszyscy zwyzywali ją od wieśniaczek. Serio, wszystkim podoba się coś co ubiera "znana" osoba bo tak wypada czy jak?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie