Prawdziwy powód rozwodu Joanny Krupy i Romaina Zago. Poszło o…

Spodziewałyście się tego?
Prawdziwy powód rozwodu Joanny Krupy i Romaina Zago. Poszło o…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakrupa/)
12.07.2017

Ta wiadomość zszokowała wszystkich. O kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy i Romaina Zago mówiło się już od jakiegoś czasu, ale raczej nikt nie przypuszczał, że rozwód nastąpi tak szybko. Tymczasem para podpisała już dokumenty rozwodowe i każde z nich może układać sobie życie uczuciowe na nowo.

O co poszło dokładnie? Plotkowano, że przyczyną rozstania były zdrady Romaina. Niektóre media sugerowały, że w czasie, gdy Joanna pracowała w Polsce, jej mąż szukał pocieszenia w ramionach innych kobiet. Okazuje się jednak, że to nie była prawda.

Zago, w szczerym wywiadzie dla „Faktu” wyjawia, czemu on i Krupa postanowili się rozwieść.

„Słyszę codziennie, że Joanna jest cudowna... Z jakiegoś powodu ją przecież poślubiłem, prawda? Tak jak mówisz Joanna jest jedną z najseksowniejszych kobiet jakie obecnie żyją. Dla mnie po ślubie stała się właściwie jedyną najbardziej seksowną kobietą na całej planecie. Nasze rozstanie tego nie zmienia i wierzę, że zawsze będzie dla mnie najbardziej seksowna. Oczywiście to jak wyglądasz to nie wszystko. Poślubiłem ją za coś więcej niż wygląd... Tak jak zauważyłeś Asia jest też aniołem, ale to szczególnie gdy w grę wchodzą zwierzęta. Niestety bycie aniołem nie czyni cię żoną idealną. To tyczy się też mnie. Zawsze byłem daleki od ideału...” – zaczął enigmatycznie.

Potem przeszedł jednak do sedna.

„Tak naprawdę nigdy nie zdecydowałem, że poproszę Joannę o rozwód. Po prostu pozwoliłem sobie na chwilę szczerości pod koniec zeszłego roku, kiedy zdałem sobie sprawę, że moja żona zamiast być głównie moją żoną, jest bardziej poślubiona karierze i fanom. Nie mieliśmy typowej rodziny z dziećmi i zaczęło mi to w końcu przeszkadzać. Wracałem do domu po całym dniu pracy i komunikowałem się z Joanną tylko za pomocą Skype'a czy FaceTime'a, bo ona ciągle przez pracę podróżowała po świecie. A ja chciałem mieć prawdziwy dom z żoną u boku. Naprawdę bardzo marzyłem o dzieciach...” – powiedział dziennikarzom „Faktu”.

Zapytany o to, czy w jego małżeństwie doszło do zdrady, odrzekł: „Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość jaka nas dzieliła, tworzyła dystans. Byłem oburzony, że Asia zawsze przedkłada swoją karierę nad nasz związek, wiedząc, że jesteśmy dalecy od doskonałości i wiele spraw czeka na rozwiązanie”.

Tymczasem Joanna nie roztrząsa póki co swojego rozwodu. Na Instagramie zamieszcza za to sporo odważnych zdjęć. Pod jednym z nich napisała: „Kochanie siebie nie czyni cię próżnym czy zarozumiałym – czyni cię tobą”.

Polecamy także: Ile waży Joanna Krupa?

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.07.2017 20:55
Wcale się mężowi Krupy nie dziwię !Kiedyś wypowiadała się,że dała swoje jajeczka zamrozić,bo na razie nie chce mieć dziecka ! Myśli ,ze wiecznie będzie młoda ! Kiedy chce mieć to dziecko? Może jeszcze metodą in vitro jak już będzie stare pudło?Nie lubię tego babska,bo jest zbyt w sobie zadufana ! Wiadomo,ze znajdzie nowego bzykacza ale młodość i uroda jest do czasu !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2017 15:02
Najwidoczniej nie, a szkoda jednego debila mniej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2017 12:38
Jeszcze nie umarłaś od tego iqgreen?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie