Lewandowscy na randce. Robert do Ani: „Wow! Sexy! I love”

Tylko pozazdrościć takiej miłości!
Lewandowscy na randce. Robert do Ani: „Wow! Sexy! I love”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_rl9/)
28.06.2017

Niedawno Ania i Robert Lewandowscy obchodzili 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji przypomniałyśmy Wam, jak trenerka wyglądała w najszczęśliwszym dniu swojego życia:

Piękna suknia ślubna Anny Lewandowskiej!

Mimo upływu lat, małżonkowie są w sobie nadal szaleńczo zakochani. W maju doczekali się swojego pierwszego dziecka – córeczki Klary. Jej narodziny z pewnością jeszcze umocniły ten związek.

Dowód? Proszę bardzo. Wczoraj Robert zaprosił żonę na randkę. Ania założyła na siebie śliczną sukienkę z falbankami i z kuszącym wycięciem na plecach. Dobrała do niej sandałki na obcasie. Zachwycony piłkarz zrobił jej zdjęcie i zamieścił na Insta Story z dopiskiem: „Wow! Sexy! I love”. Na profilu dodał z kolei fotografię z żoną i córką, którą podpisał: „With my two loves”.

Tylko pozazdrościć takiego uczucia!

Zobaczcie zdjęcia z ich randki:

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 30.06.2017 14:39
Może ona ma jakiś paraliż tej nogi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2017 18:15
A ja lubię takie szczęśliwe obrazki :) szczęścia im i w sumie wszystkim :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2017 12:02
Wszystko na pokaz... Znam dużo takich par co na fb i instagramach wielka milość, a na żywo nawet siedzieć koło siebie nie chcą, a jak rozmawiają to tylko się wyzywają.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 29.06.2017 10:18
to nie randka tylko spacer z dzieckiem
odpowiedz
Zuu (Ocena: 5) 28.06.2017 23:01
tylko pozazdrościć takiego uczucia i takiego związku. obydwoje się wpierają i motywują do działania - i o to chodzi, brawo :D mój mężulek też mnie wspiera teraz w walce z kilogramami i mi mocno kibicuje :D ostatnio nawet IQgreen kupił w prezencie, żeby mi lepiej szło odchudzanie, bo już tyle marudziłam o te tabsy, że w końcu musiał je kupić :D wiecie, to jest jednak duża pomoc w odchudzaniu :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie