Ania Lewandowska pokazuje trening, a jedna z fanek: „Takie ćwiczenia po porodzie naturalnym to…”

Wszystko przez podskoki.
Ania Lewandowska pokazuje trening, a jedna z fanek: „Takie ćwiczenia po porodzie naturalnym to…”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
27.06.2017

Kiedy wydawało się, że największym zainteresowaniem Ania Lewandowska będzie się cieszyć w trakcie ciąży, to jednak to, co dzieje się po porodzie, przeszło chyba najśmielsze wyobrażenia. Codziennie pojawiają się artykuły na temat tego, jak wygląda, jak się czuje, gdzie odpoczywa, co je i jak ćwiczy. Zwłaszcza ta ostatnia kwestia budzi sporo emocji wśród jej fanów. Po tym, jak mistrzyni karate pokazała swój umięśniony brzuch zaledwie kilka tygodni po porodzie, sprawę zaczęli komentować inni znani ludzie. Jedni bronili sportsmenki i gratulowali jej doskonałej formy, inni natomiast zarzucali jej, że takimi fotografiami tylko wpędza inne matki w kompleksy.

Mimo to Ania nie przejmuje się głosami krytyki i dalej stara się motywować innych do aktywnego trybu życia. Ostatnio zamieściła na Instagramie filmik, na którym pokazała, jak ćwiczy. Przy nagraniu dodała wpis: „Dzisiaj walczymy - krótki trening, pamiętaj WSZYSTKO Z GŁOWĄ, ROZWAGĄ i NA PEŁNYYYM LUZIE! powrót do formy nie jest łatwy, ale wspólnie się wspierajmy

TABATA

Czas trwania: 4 minuty (4 ćwiczenia - 8 powtórzeń po 20 sekund / 10 sekund przerwy)
Trening oparty na protokole Tabaty, czyli intensywny trening interwałowy. Jednocześnie wzmacnia mięsnie całego ciała, szybko poprawia kondycję i spala tłuszcz, szczególnie ten zlokalizowany w okolicach talii.
Zestaw obejmuje ćwiczenia dynamiczne i angażujące wiele grup mięśniowych jednocześnie (…)”.

W dalszej części trenerka opisała przykładowe ćwiczenia.

Tym, co zaintrygowało komentatorów, były jednak… podskoki. Jedna z fanek napisała: „Takie podskoki po porodzie naturalnym to niestety nie dla mnie”. Większość kobiet była jednak zachwycona propozycją treningową od Lewandowskiej.

Posypała się masa pozytywnych wpisów i podziękowań za ciągłe motywowanie innych do ruchu.

„Świetnie wyglądasz, mega forma!” – podsumowała jedna z dziewczyn.

Zobaczcie trening Ani Lewandowskiej:

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2017 22:17
Rany boskie..kiedyś kobiety po porodzie szły w pola pracować!! A teraz 4 minuty treningu i robią szum! Jeśli czuje się już dobrze to niech ćwiczy! Niech skacze! A inne kobiety jeśli mają ochotę to niech siedzą i jedzą i odpoczywają nawet rok po porodzie... Każdy niech robi co chce ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2017 10:41
Widać , że filmik nagrywany wcześniej. Brak biustu a podobno karmi piersia.
odpowiedz
zakrecona (Ocena: 5) 27.06.2017 13:53
dobrze, niech pokazuje kobietom, że można jeżeli sie tylko chce. kazda z nas ma prawo po ciazy odpocząć, ale juz po okresie karmienia np mozna sie wziac za siebie. a wtedy tylko iqacai, siłka i do przodu, kilogramy znikają :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.06.2017 13:32
Bez przesady... Może przez pierwszy tydzień po porodzie podskoki nie są zbyt dobrym pomysłem, ale nawet już miesiąc po porodzie nie powinno to nikomu sprawiać jakiegoś problemu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo