Zdjęcia, przez które fani podejrzewają Małgorzatę Rozenek o ciążę!

Gwiazda pokazuje się w bikini, a internauci komentują…
Zdjęcia, przez które fani podejrzewają Małgorzatę Rozenek o ciążę!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
25.06.2017

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie gwiazdą numer 1 w naszym kraju. Gdziekolwiek się nie pojawi – rzuca się na nią tłum paparazzi. Jakiegokolwiek zdjęcia nie wrzuci na Instagram – jest ono szeroko komentowane nie tylko przez jej followersów, ale także przez portale plotkarskie.

Skoro już o fotografiach na tym portalu społecznościowym mowa… Od pewnego czasu nie cichną domysły internautów, jakoby Perfekcyjna Pani Domu była w ciąży. Ona sama w mistrzowski sposób wyśmiewa te pogłoski, od czasu do czasu podsycając je w żartobliwy sposób. Pod jednym ze swoich zdjęć napisała na przykład wymowne hashtagi: #first #comes #love #then #comes #marriage #then #comes #baby #inthebabycarriage

Followersi oczywiście natychmiast zaczęli gratulować Małgorzacie ciąży: „Jeśli tak, to wielkie gratulacje!”, „Mamy gratulować dzidziusia??????”, „Gratulujemy ciąży”; „Gratuluję dużo zdrowia dla całej trójki” – posypały się komentarze.

Zobaczcie kilka innych zdjęć, które mogły skłonić fanów do podobnych przemyśleń. Na szczęście Perfekcyjna Pani Domu ma do nich dystans!

Sprawdź także: Małgorzata Rozenek znów pokazała za dużo? Fani: „Wow, co za biust!”

Komentarze (7)

Ocena: 4.57 / 5
wege (Ocena: 5) 26.06.2017 13:55
sensacja stulecia, siadła jak człowiek a nie maszyna! nie lubię rozenkowej ale dajcie jej żyć, nie spekulujcie bez przerwy. jest mega szczupła i chyba tylko z zazdrości tak po niej jedziecie. kupcie sobie iqacai, schudnijcie nadprogramowe kilogramy tak jak ja i nauczcie się życzliwości dla innych i siebie równieżż :) świat nie ejst taki zły...bez hejterów ;)
odpowiedz
Olczi (Ocena: 2) 25.06.2017 23:13
Może poprostu zrobiła te zdjęcie po dobrym obiedzie? Ciekawe czy wy zawsze macie taki piękny płaski brzuszek :)
odpowiedz
Luna (Ocena: 5) 25.06.2017 22:51
taki wielki problem o jedną fałdkę, niech sobie kupi IQacai to sie pozbedzie tej fałdki z brzucha plus fali heterów w bonusie :)
zobacz odpowiedzi (1)
eeee (Ocena: 5) 25.06.2017 20:35
aż tyle uwagi na to stare próchno??? a dajcie spokój ... kogo wyjąca pięćdziesiątka obchodzi ??
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo