Ulubiona poza Anny Lewandowskiej (Dzięki niej figura wygląda niesamowicie!)

Trenerka dobrze wie, jak wyeksponować atuty swojej sylwetki!
Ulubiona poza Anny Lewandowskiej (Dzięki niej figura wygląda niesamowicie!)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
20.06.2017

Kiedy wydawało się, że to ciąża Anny Lewandowskiej będzie wywoływać największe zainteresowanie mediów i fanów, a po porodzie szał wokół sportsmenki nieco się uspokoi, tak naprawdę dopiero po narodzinach Klary rozpoczęło się w naszym kraju prawdziwe szaleństwo na punkcie Ani. Wszyscy komentują jej świetną figurę, zastanawiają się, czy karmi piersią lub czy w opiece nad dzieckiem pomaga jej tłum niań. Żona Roberta Lewandowskiego jest pod ciągłą obserwacją, a każde jej zdjęcie odbija się głośnym echem w gazetach i Internecie.

Dowodem na to są komentarze internautów, którzy zauważyli, że świeżo upieczona fit-mama uwielbia pozować do filmików i fotografii w sposób, który uwydatnia wszystkie zalety jej sylwetki i (o ile to w ogóle możliwe) jeszcze bardziej ją wysmukla.

Słynna poza Lewandowskiej polega na wysunięciu jednej nogi w bok – ewentualnie na zgięciu jej. Dzięki temu cała figura prezentuje się niezwykle apetycznie.

Zainspirujecie się?

Polecamy także: Julia Dybowska pokazuje swoje szczupłe nogi. SEKSOWNA?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.06.2017 11:44
Dokładnie, nikt się nie nabiera na ten durnowaty spam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 16:41
Trzeba być naiwnym żeby w to wierzyć. Iqacai i iqgreen to gówno.. Nawet widać, że nikt nie chce tego syfu kupić skoro musicie walić reklamy pod większością artykułów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 08:31
Ja na tą poze mówie "sikający pies" XD niech sobie pozuje jak chce, ale to trochę denerwujące jak ma ją na prawie każdym zdjęciu
odpowiedz
Mała (Ocena: 5) 20.06.2017 06:43
to jest raczej oszukiwanie swoich wielbicielek. na normalnych zdjęciach z meczu gdzie nie pozowała, widać było krótsze i nie do końca proste nogi. ja zresztą też mam krzywe i ta poza to tuszuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo