Joanna Przetakiewicz pokazuje swoje NIESAMOWITE CIAŁO w bikini. Fani: „Hottest body!”

Tak wygląda figura idealna!
Joanna Przetakiewicz pokazuje swoje NIESAMOWITE CIAŁO w bikini. Fani: „Hottest body!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/)
13.06.2017

Synonimem kobiety sukcesu w naszym kraju jest bez wątpienia Joanna Przetakiewicz. Choć złośliwcy twierdzili, że karierę zawdzięcza przede wszystkim partnerowi – Janowi Kulczykowi, to tak naprawdę świetnie radziła sobie w biznesie na długo przed poznaniem jednego z najbogatszych Polaków. Już na trzecim roku studiów, wspólnie ze szwagierką, założyła sieć gabinetów stomatologicznych. Była też współwłaścicielką restauracji.

Jej największym sukcesem okazała się jednak La Mania – luksusowa marka odzieżowa, wspierana przez samego Karla Lagerfelda. Dziś kolekcje ze znakiem jej firmy można kupić m.in. w ekskluzywnym londyńskim domu handlowym Harrods, a kolejny butik La Manii został otwarty w Mediolanie, w galerii Excelsior, obok salonów Valentino czy Marca Jacobsa.

Zobacz także: Natalia Siwiec pokazuje PŁASKI BRZUCH na wakacjach. A to przecież 5. miesiąc ciąży!

Właścicielka La Manii w przerwach od pracy lubi wypoczywać w gronie zaufanych przyjaciół. Raz na jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami wrażeniami z podróży oraz zdjęciami pięknych widoków. Ostatnio na swój profil wrzuciła coś więcej – fotografię w bikini.

Idealna figura została doceniona przez jej obserwatorów. „Hottest body!” – ocenił jeden z nich. „Piękna, zgrabna, mądra” – dodała inna osoba. „So sexy” – podsumował kolejny fan.

Faktycznie, sylwetka Joanny Przetakiewicz jest godna pozazdroszczenia. Zobaczcie!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie