Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce wakacyjnego numeru HOT MODA!

Przedpremierowo zobaczcie okładkę. Numer w sprzedaży już jutro!
Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce wakacyjnego numeru HOT MODA!
08.06.2017

9 czerwca w sprzedaży ukaże się lipcowo-sierpniowe wydanie miesięcznika HOT Moda (wydawnictwo Marquard Media Polska) z Małgorzatą Rozenek-Majdan na pierwszej stronie, nowym logo i metamorfozami z Mają Sablewską.

Nowości w magazynie to: nowe logo, jeszcze więcej porad, mody i urody! W wakacyjnym numerze poszerzone zostały działy związane z urodą i poradami w dziedzinie ubioru. Przedstawiono czwartą odsłonę metamorfoz z Mają Sablewską. Specjalnie dla Czytelniczek stylistki Hot Moda wybrały letnie must have, a wśród nich kostiumy kąpielowe, sportowe T-shirty, topy na jedno ramię oraz najlepsze szorty. W Sztuce Pakowania wraz z marką Ochnik redakcja pokazała także, jak sprawnie spakować się na wakacje.

Dodatkowo, dla czytelniczek HOT Moda przygotowała konkurs, w którym do wygrania są walizki Ochnik, okulary Tonny oraz mini prasowacze parowe Steamaster. To tylko część atrakcji, które czekają na czytelniczki magazynu.

Gwiazdą okładki jest Małgorzata Rozenek - Majdan, w stylizacjach Zuzanny Lewandowskiej i w obiektywie Marleny Bielinskiej / Move Picture.

W lipcowo-sierpniowym numerze Hot Moda wraz czytelniczkami redakcja testuje olejki do włosów i cienie do powiek.

Redaktor naczelną magazynu Hot Moda jest Magdalena Soszyńska.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie