Ile kosztuje książka Anny Lewandowskiej „Healthy Mama”?! Tania nie jest…

Myślicie, że stanie się bestsellerem?
Ile kosztuje książka Anny Lewandowskiej „Healthy Mama”?! Tania nie jest…
Fot. Instagram.com / empik.com
17.05.2017

Z czym kojarzy Ci się słowo „ciąża”? Zapewne od kilku miesięcy większości Polaków ten wyraz jednoznacznie przywodzi na myśl Annę Lewandowską. Do samego porodu słynnej sportsmenki jej nazwisko nie schodziło z czołówek gazet i ze stron głównych portali internetowych. Były i takie dziennikarki, które okrzyknęły małą Klarę mianem… „royal baby” – mowa tu oczywiście o Agnieszce Jastrzębskiej.

Trudno stwierdzić, skąd ten szał na Anię. Jest młoda, zdolna, zakochana i rzecz jasna bogata. Nigdy jednak nie chwali się swoim majątkiem – razem z mężem angażują się w liczne akcje charytatywne i regularnie przelewają ogromne sumy na leczenie potrzebujących.

Zobacz także: Anna Lewandowska i jej idealna figura… 10 dni po porodzie! „To aktualne zdjęcie! Nie trenuję!”

Mimo to fakt, że Lewandowska pracowała przez całą ciążę, budził w jej fanach mieszane uczucia. Jedni podziwiali jej zapał i energię, inni denerwowali się, że gwiazda chce zarobić na swoim brzuszku. Czy jednak jest coś złego w tym, że Ania jako świeżo upieczona mama oraz ekspert od aktywności fizycznej i zdrowego żywienia chce dzielić się swoją wiedzą z innymi? Nie. Wręcz przeciwnie – jej poradnik „Healthy mama” zapewne rozejdzie się na pniu.

Ile trzeba za niego zapłacić?

Anna lewandowska i jej poradnik

Fot. empik.com

- Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com! Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie) Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”. Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży.

Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży.

Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych” – czytamy na profilu Anny Lewandowskiej.

„Poradnik zdrowej mamy” kupicie w Empiku za… 44,90 zł.

To dużo czy mało Waszym zdaniem?

Komentarze (8)

Ocena: 4.75 / 5
kupeczka (Ocena: 5) 17.05.2017 19:30
Nie kupuję książek celebrytów, żeby jeszcze więcej mogli zarobić, dość mają kasy.
odpowiedz
Janka (Ocena: 5) 17.05.2017 17:52
Ja tam miałam swój sprawdzony przez bratową sposób na zrzucenie pociążowych krągłości. Brałam IQacai, bo są naturalne, bo jagody acai mają wszechstronne działanie od hamowania apetytu po przyspieszanie metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Jedna z marek wprowadziła dość niedawno linię kosmetyków w swoje szeregi na jagodach acai co zresztą nie jest dziwne, bo naprawdę dają fajne efekty. Mi po tych tabletkach nawet cera się poprawiła, bo działają antyoksydacyjnie. Oprócz brania iq ćwiczyłam z programami Ani i po prawie 3 miesiach wróciłam do swojej sportowej sylwetki.
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 17.05.2017 16:47
Healty mama mogłaby napisać lekarka zajmująca się ciążami, albo kobieta która ma małą gromadkę dzieci, ale nie baba podczas pierwszej ciąży... litości.
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 17.05.2017 16:44
Jak można napisać taki poradnik w czasie pierwszej ciąży? Jaką ona może mieć wiedzę na ten temat jak wtedy jeszcze nie rodziła? Co najwyżej mogłaby sobie dziennik napisać. Już prędzej ktoś inny to napisał i podpisał jej nazwiskiem żeby lepiej się sprzedawało. Nie kupiłabym czegoś takiego...
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 17.05.2017 16:20
cena ceną, ale wydaje sie głupie publikacje, bo autorka jest znana i musi zarobić na dziecko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo