Anna Lewandowska i jej idealna figura… 10 dni po porodzie! „To aktualne zdjęcie! Nie trenuję!”.

Sportsmenka bardzo szybko wróciła do formy.
Anna Lewandowska i jej idealna figura… 10 dni po porodzie! „To aktualne zdjęcie! Nie trenuję!”.
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
15.05.2017

Ciąża jest jednym z najcudowniejszych i zarazem jednym z najbardziej wymagających okresów w życiu kobiety. Matka, nosząca pod sercem nowe życie, jest skłonna do wielu poświęceń – godzi się z rosnącą wagą, nudnościami, zgagą, czy rozstępami, bo tak naprawdę liczy się tylko jedno: by dzidziuś urodził się zdrowy. Patrząc jednak na to, jak w ciąży wyglądała najsłynniejsza polska gwiazda, Ania Lewandowska, można dojść do wniosku, że… stan błogosławiony jedynie dodaje urody, a nie ją odbiera.

Sportsmenka nawet tuż przed porodem wyglądała kwitnąco. Jej figura prawie nie uległa zmianie, poza – rzecz jasna – powiększającym się brzuszkiem. Włosy nabrały za to objętości i blasku, a cera stała się promienna. Ania wyglądała przez 9. miesięcy ciąży naprawdę pięknie.

Dzisiaj, dokładnie 10 dni po porodzie, żona Roberta zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie swojej sylwetki. Niektórzy zastanawiają się, czy to aktualna fotografia, czy może taka, którą zrobiono jakiś czas temu. Gwiazda pisze jednak w swoim poście wprost: „Tak, to aktualne zdjęcie! I nie, nie trenuję!”. Ania dodała także, że nadal regeneruje się po urodzeniu Klary.

Tylko pozazdrościć takiej formy!

Anna Lewandowska

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Anna Lewandowska

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Anna Lewandowska

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 4.53 / 5
gość (Ocena: 5) 17.05.2017 00:41
Jakie wy wszystkie zawistne jesteście, ma pieniądze to z nich korzysta, z nieba jej to wszystko nie spadło, a skoro od lat jest związana ze sportem i prowadzi zdrowy tryb życia to nie dziwne że organizm szybko się regeneruje.
odpowiedz
Luna8 (Ocena: 5) 15.05.2017 21:20
właśnie, jakby każda Polka była taka świadoma potrzeby dbania o siebie to potem by się nie musiały odchudzać po ciązy za długo. z drugiej strony każdy ma inny organizm. Ja jestem fanką Ani i jej mocno kibicuje. Fajnie, ze teraz odpoczywa. Ja czekam aż wróci, bo uwielbaim z nią ćwiczyć, a to IQacai też biorę, mimo, ze po ciązy nie jestem, ale naturalne wspomaganie zawsze się przyda! :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.05.2017 20:16
Nie sądzę, że Lewandowska do mediów się "pcha". Jest osobą medialną, więc prowadzi swojego instagrama, bo z tej strony pochodzi zdjęcie, między innymi na tym polega jej praca, kiedy wreszcie to zrozumiecie, zazdrośnice? Poza tym jak się ćwiczy tak jak ona przed ciążą i w jej trakcie to co dziwnego, że szybo wróciła do formy? No i oczywiście zaraz oburzone głosy dotyczące dziecka. Oczywiste, jak kobieta urodzi to już przestaje być człowiekiem. Nic, tylko dziecko. Gratuluję podejścia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.05.2017 16:16
Jakby tak wszystkie kobiety w Polsce mogły rodzić w takich standardach jak ta Pani, to po ulicy chodziły by miss Polonia, nie ma się co ekscytować, dzisiaj każdy defekt urody da się zniwelować jeśli ma się finanse.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 15.05.2017 14:02
Mało mnie pani Lewandowska interesuje szczerze mówiąc, ale ku przestrodze innych… taka celebrytka ma kasę na trenerów, diety i nawet odsysanie tłuszczu. Wraca w tydzień do formy w ciąży. Zapytajcie lekarza czy to zdrowe i normalne. Raczej nie. Ale takie osoby narzucają ten trend i potem młode matki cierpią i nie mają mleka albo słabną.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie